����������

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور در شورای مهارت استان اصفهان:

تحقق توسعه و توانمندسازی با آموزش‌های مهارتی/بخش خصوصی بازوهای پرتوان آموزش‌های مهارتي

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور در شوراي مهارت استان اصفهان، گفت: توسعه و توانمندسازی با آموزش‌های مهارتی محقق می شود و ظرفیت بخش خصوصی بازوهای پرتوان آموزش‌های مهارتي است.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در همايش مهارت آموزي كاركنان وظيفه نيروهاي مسلح خبر داد:

راه‌اندازي مركز سنجش مهارت در مجموعه پادگان اصفهان برای اولين بار در كشور

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در همايش مهارت آموزي كاركنان وظيفه نيروهاي مسلح از راه‌اندازي مركز سنجش مهارت در مجموعه پادگان اصفهان برای اولين بار در كشور خبر داد.

نماینده دفتر وزارت امور خارجه در استان اصفهان:

شناخت ظرفیت‌های مهارتی لایه‌های استانی، ظرفیت‌های ملی را افزایش می‌دهد

کردآبادی نماینده دفتر وزارت امور خارجه در استان اصفهان در جلسه‌ای با مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گفت: شناخت ظرفیت‌های مهارتی لایه‌های استانی، ظرفیت‌های ملی را افزایش می‌دهد.

برگزاری دوره‌های مهارتی در سروستان

به منظور آماده سازی قشر جوان برای ورود به بازارکار، معاونت علمی سپاه ناحیه سروستان و مرکز فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های مهارتی کرده اند.

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان؛

زندگی خانوادگی به سبک عاشورایی شاخص‌هایی دارد/ خانواده‌ها در تربیت بلوغ و آموزش مهارت فرزندان مسئولیت دارند

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان، درک و فهم خانواده، احساس مسئولیت نسبت به خانواده، صبر و حوصله، استقامت و مدیریت زندگی را از شاخصه‌های مهم یک زندگی خانوادگی به سبک عاشورایی دانست و گفت: خانواده‌ها در تربیت بلوغ و آموزش مهارت به فرزندان خود مسئولیت دارند.

لزوم توجه به نقش آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه کشور

روز ملّیِ «کار آفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای» و هفته «مهارت»، فرصت مناسبی برای توجه به نقش آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه کشور و اهمیت دادن به آموزش عملی و مهارت آموزی است.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت؛

۲۰۰ مورد از ۶۰۰ مورد صنایع دستی ثبت شده در جهان مختص اصفهان است/ رونمایی از تمبر اختصاصي "اصفهان پایتخت مهارت ايران"

آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در پنحمين روز از هفته ملي مهارت و در مراسم رونمایی از تمبر اختصاصي "اصفهان پایتخت مهارت ايران" ضمن اشاره به ظرفیتها و اقدامات این اداره کل در خصوص مهارت آموزی، گفت: ۲۰۰ مورد از ۶۰۰ مورد صنایع دستی ثبت شده در جهان مختص اصفهان است.

کمک به پیشرفت قدرت تکلم نوزادان با اصوات و الحان خاص؛

نحوه رشد زبان و افزایش قدرت تکلم نوزادان/شیوه های گفتاری خاص والدین با نوزادان، مهارت ‏های خاصی را تقویت می کند

شیوه های خاص گفتاری والدین با نوزادان، تعامل کامل آنها را با کودکانشان نشان می دهد که می ‏تواند به رشد ذهنی و عقلانی کودکان کمک نماید و باعث تقویت مهارت های خاص در آنها گردد

در نشست خبری با اصحاب رسانه:

گام بلند آموزش فنی حرفه ای استان اصفهان در بومی سازی نظام آموزش دوگانه و اجرای آن/ ۳۰هزار شغل تا پایان سال ۱۴۰۰با پتانسیل اصناف ایجاد می شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، با تصریح این که برای اولین بار اداره کل آموزش فنی و حرفه استان اصفهان نظام آموزش دوگانه (دوآل آلمان) و صلاحیت حرفه ای را بر پایه قوانین، ظرفیتها و دستورالعملهای موجود در کشور بومی سازی و بدون هیچ سرمایه گذاری دولتی آن را اجرایی کرده است، خبر داد: برآورد شده است ۳۰هزار شغل در استان اصفهان تا پایان سال ۱۴۰۰با پتانسیل اصناف ایجاد می کنیم.

یک بانوی موفق و کارآفرین برتر گفت؛

همه ۴۰۰ هنرآموزم در طراحی و دوخت مشغول کار شده اند/ می توانیم فرآیند ورود لباس و پارچه تُرک به کشور را معکوس کنیم

یک کارآفرینی برتر در عرصه طراحی و دوخت با بیان این که از ۴۰۰ هنرجویی که در این عرصه تربیت کرده تقریبا همه آنها در این حیطه مشغول به کار شده اند بزرگترین چالش در این حیطه را ورود لباسها و پارچه های تُرک می داند و معتقد است می توانیم فرآیند ورود لباس و پارچه تُرک به کشور را معکوس کنیم.