��������-����-����������

راهکارهایی برای غلبه بر احساس پوچی

برخی از افراد پوچی را به عنوان یک احساس جسمی در بدن خود گزارش می دهند که باعث می شود نتوانند زندگی را همانطور که می خواهند ادامه دهند.

کرونا رکورد کاهش امید به زندگی را شکست

یک مطالعه جدید از کاهش شدید نرخ امید به زندگی حکایت دارد. محققان میگویند این موضوع در ارتباط مستقیم با وضعیت پاندمی کروناست.

محققان پرینستون: کووید-۱۹ امید به زندگی را به کمترین میزان در طول دهه‌ها اخیر رسانده

امید به زندگی یک معیار برای سنجش میانگین عمر افراد یک جامعه است و به بررسی عوامل مختلفی از جمله سلامت جسمی و روانی میپردازد.

علم و فناوری بررسی می کند؛

کاهش درد ناشی از آرتروز به کمک سلول های بنیادی

با وجود نبود درمان قطعی و موثر برای بیماری آتروز،محققان در تلاش هستندکه با کمک سلول های بنیادی، درد بیماران مبتلا به ارتروز را کاهش دهند.

نرخ امید به زندگی

در این اینفو به بررسی نرخ امید به زندگی در ایران میپردازیم

آیا می‌خواهید بیش از ۱۰۰ سال عمر کنید؟

امید به زندگی یک شاخص آماری است که نشان می‌دهد متوسط طول عمر در یک جامعه چقدر است یا به عبارت دیگر هر عضوی از آن جامعه چند سال می‌تواند توقع حیات داشته باشد. هر چه شاخص‌های بهداشتی و همچنین درمانی بهبود یابد امید به زندگی افزایش خواهد یافت و از این رو این شاخص یکی از شاخص‌های سنجش پیشرفت و عقب ماندگی کشورهاست.

یادداشت/

نشانه شناسی امید

این روزها مکرراٌ مخاطب این پرسش کوتاه قرار می گیرم: "امیدی هست؟" امید در تعریفی ساده "داشتن احساس و نگرش مثبت به آینده" است. ما با جستجوى نشانه هایی، احساس و نگرشمان را به آینده تنظیم می کنیم.

در نتیجه مصرف بیش از حد مواد مخدر :

کاهش امید به زندگی مردم آمریکا در سال ۲۰۱۷ 

امید به زندگی در میان نوزادان پسری که در سال ۲۰۱۶ در آمریکا به دنیا آمده بودند ۷۶.۲ سال و برای نوزدان پسر متولد ۲۰۱۷ به میزان ۷۶.۱ سال تخمین زده می‌شود. همچنین باید اشاره داشت که شاخص امید به زندگی برای زنان در سال ۲۰۱۷ بدون تغییر نسبت به سال گذشته عدد ۸۱.۱ را نشان می‌دهد.