������-��������

توسط مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای علم و فناوری؛

اولین کنفرانس ملی رویکرد های نوین در مهندسی برق، کامپیوتر و فن آوری ارتباطات/ ایجاد تعامل بین سه رکن آموزش، صنعت و مهارت

برای اولین بار است که در بعد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بخش خصوصی کنفرانسی تخصصی در رشته های مهندسی برق، کامپیوتر و فن آوری ارتباطات با حضور دانشگاههای سراسر کشور و با هدف نگاهی نو در بعد مهارتی و کاربردی با ایجاد تعامل بین سه رکن آموزش، صنعت و مهارت برگزار خواهد شد.

مسئول پایگاه بسیج علمی شهید بهشتی شهرستان لاهیجان

استقلال علمی و خودکفایی در تولید لازمه دستیابی به توسعه پایدار است

مسئول پایگاه بسیج علمی شهید بهشتی شهرستان لاهیجان با اشاره به نقش بسیج علمی در شتاب بخشی حرکت علمی کشور بر لزوم گسترش پژوهش های کاربردی دانش بنیان تاکید کرد.

بر پایه حرکت و تغییر میدان الکتریکی؛

آینده فناوری خانه هوشمند با گوش های اینترنتی متحول شد

محققان دانشگاه وسترن، با دستیابی به فناوری جدیدی گزارش کرده اند که آینده فناوری خانه هوشمند با گوش های اینترنتی و بر پایه حرکت و تغییر میدان الکتریکی متحول می شود.

برای اولین بار در کشور؛

شیراطمینان گرمایی آلیاژ حافظه دار با حمایت سازمان بسیج علمی استان اصفهان طراحی و ساخته شد

برای اولین بار در کشور شیراطمینان گرمایی آلیاژ حافظه دار با حمایت سازمان بسیج علمی استان اصفهان و توسط محققان دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی و ساخته شد.

لزوم به کارگیری مدیریت دانش در سازمان های تحقیقاتی

مدیریت دانش با بهینه سازی فرآیندهای سازمانی منجر به ارتقای عملکرد و افزایش بهره وری سازمان در دستیابی به اهداف تعیین شده می شود.

رئیس مرکزمطالعات علوم اجتماعی وزارت نیرو مطرح کرد؛

۲۵ درصد کاهش مصرف آب شرب برابر ۱۰ خط لوله انتقال آب از خلیج فارس است/ چند اسکیمو در سوئد راحت تر از چند میلیون اصفهانی حق آبه خود را می گیرند

مصرف سالانه آب شرب و بهداشتی در کشور ۸ میلیارد متر مکعب است، که ۲۵ درصد کاهش در مصرف آن برابر ۱۰ خط لوله انتقال ۲۰۰ میلیون مترمکعبی از خلیج فارس است، الگوی مصرف آب فقط در اصفهان رعایت شده با این حال شرایط دشواری گزارش می شود، این در حالی است که چند اسکیمو در سوئد راحت تر از چند میلیون اصفهانی حق آبه خود را می گیرند.

در کنفرانس سالانه پرستاری سرطان مطرح شد؛

برای مراقبت از بیماران سرطانی با استانداردها فاصله داریم

کنفرانس سالانه پرستاری سرطان با حضور حدود ۲۰۰ پرستار و پرسنل شاغل در بخش های انکولوژی در کلینیک های سرپایی سرطانی و در بخش های تخصصی از سراسر کشور، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، و به مدت سه روز در اصفهان در حال برگزاری است، برای مراقبت بیماران سرطانی با استاندردها فاصله داریم.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان بیان کرد

لزوم گسترش تفکر خلاق بسیجی در دانشگاه های کشور

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان با اشاره به نقش نیروهای توانمند بسیجی در شتاب گیری حرکت علمی کشور بر لزوم افزایش توان ملی با تکیه بر تولیدات داخلی تاکید کرد.

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

هفدهمین کنگره سراسری انجمن مدیکال انکولوژی و هماتولوژی ایران برگزار شد/ سیر تکاملی این رشته در کشور چگونه است

هفدهمین کنگره سراسری انجمن مدیکال انکولوژی و هماتولوژی ایران و کنفرانس سالانه پرستاری سرطان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شروع به کار کرد. پرفسور اردشیر قوام زاده با بیان این که در رشته انکولوژی و هماتولوژی تکامل بسیار سریعی داشته ایم، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد متخصصان این رشته به اندازه کافی است.

نامه مجمع نمایندگان طلاب به ریاست قوه قضائیه آیت الله آملی لاریجانی پیرامون فضای مجازی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم طی نامه ای به ریاست قوه قضائیه آیت الله آملی لاریجانی پیرامون فضای مجازی، خواستار جلوگیری از فعالیت پوسته های تلگرامی، برخورد با موارد خلاف قانون، کنترل و نظارت بیشتر بر فضای مجازی شد.