������-��������

بطحایی مطرح کرد:

طرح پویش و مهارت آموزی دانشجویان، حلقه مفقوده امتزاج صنعت و دانشگاه

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، اجرای طرح مهارت آموزی و اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان(پویش) را حلقه واسط و راهکار رفع فاصله بین آموزش عالی کشور و بخش صنعت و اقتصاد دانست.

نظری عنوان کرد:

مهارت آموزی همگانی در مراکز سما با تاکید بر همه گیری طرح پویش

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در کارگاه کشوری طرح پویش، اجرای این طرح در همه سطوح مراکز آموزشی سما را برای تسریع در مهارت آموزی همگانی و تربیت نیروی متخصص، ضروری دانست.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان اعلام کرد:

حمل رایگان متوفی از هر نقطه شهر به آرامستان باغ رضوان، با شماره تلفن ۱۵۳۰

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: با هدف تکریم ارباب رجوع و نرم افزاری شدن خدمات آرامستان‌ها، اعزام خودروهای حمل متوفی به آرامستان باغ رضوان، در ساعات مختلف شبانه روز، از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۵۳۰ امکان پذیر است.

نجفی در کارگاه کشوری طرح پویش:

ترسیم مسیر نوین اشتغال دانشجویان با پیشگامی دانشگاه آزاد و همراهی صنعت

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در کارگاه کشوری طرح پویش بر پایه گذاری سبکی نوین و سریع در مسیر اشتغال دانشجویان و دانش آموختگان با مشارکت دانشگاه و صنعت در قالب طرح پویش تاکید کرد.

توسط معاونت بسیج علمی مبارکه؛

افتتاح خانه نجوم تا برپایی غرفه دستاوردها و اجرای بیش از ۴۰ برنامه در هفته بسیج

معاون بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان مبارکه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بیش از ۴۰ برنامه آماده و اجرا کردیم، از جمله برگزاری جشنواره، برپایی غرفه دستاوردهای علمی فناورانه، کارگاهها و دوره‌های علمی آموزشی، افتتاح خانه نجوم، ارائه طرحهای نخبگان و مخترعان با حضور نماینده و مسئولان شهرستان مبارکه، همچنین تجلیل از نخبگان شهرستان و بسیجیان بود.

نجات عناصر خاکی کمیاب از زباله های الکترونیکی

محقق ایرانی فرآیند جدیدی را برای جداسازی و بازیافت عناصر کمیاب خاکی با استفاده از سلولز گیاهی، یک منبع تجدیدپذیر ارزان قیمت که در کاغذ، پنبه و خمیر کاغذ، مانند دستمال کاغذی نشان داده شده است، پیدا کرد.

عناوین روزهای هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اعلام شد

در نشست تبیین برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری که با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم برگزار شد، تقویم زمانی و عناوین هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

پیکر مادر شهید غازی صبح امروز در اصفهان تشییع شد

پیکر مادر سردار شهید حسن غازی اولین فرمانده گروه موشکی ١۵ خرداد نیروی زمینی سپاه صبح امروز در اصفهان تشییع و تدفین شد.

برگزیدگان نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه کوتاه «ذکر خیر» در اصفهان معرفی شدند

دبیر نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه کوتاه «ذکر خیر» از انتخاب و معرفی برگزیدگان نهایی این رخداد ادبی خبر داد و گفت: سه نویسنده را به عنوان برگزیدگان نهایی از کرمانشاه، مشهد و اصفهان هستند و دو داستان نویس هم شایسته تقدیر شدند.

به مناسبت هفته بسیج؛

برگزاری نخستین جشنواره جهادگران علم فناوری شهرستان برخوار با تجلیل از نخبگان + عکس

نخستین جشنواره جهادگران علم فناوری شهرستان برخوار همراه با تجلیل از ۳۰ نفر از نخبگان ملی و بین المللی همزمان با هفته بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد.