بایدها ونبایدهای تغذیه در تابستان

مدیر گروه تغذیه مرکز بهداشت استان یزد گفت: در فصل تابستان با توجه به گرمای هوا اصلی ترین نکته ای که باید در بحث تغذیه به آن توجه شود دریافت آب و مایعات کافی است.

تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی و اداره کل استاندارد ایلام امضا شد

طی تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد استان و سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری ایلام دو طرف بر همکاری و تعاملات مشترک تاکید کردند.

جریمه دو میلیاردی در انتظار اپراتور هایی که خلاف رگولاتوری ها عمل کردند

رئیس سازمان تنظیم مقررات با اشاره به افزایش قیمت بسته‌های اینترنت دو اپراتور عمده بازار گفت: اپراتورها برخلاف مصوبات رگولاتوری عمل کردند و باید قیمت را به شرایط قبل بازگردانند تا راه تعامل باز شود. در غیر این‌صورت جریمه دو میلیاردی در انتظار آنها خواهد بود.

حمایت پارک علم و فناوری از ثبت شرکت‌های دانش بنیان/ ۷۸ شرکت دانش بنیان در قزوین فعالیت می‌کنند

رییس پارک علم و فناوری استان قزوین با بیان اینکه از ثبت شرکت‌های دانش بنیان در استان قزوین حمایت میکنیم گفت: ۷۸ شرکت دانش بنیان در قزوین فعالیت می‌کنند.

یادداشت/

توسعه خوزستان در گرو انتصاب مدیران نخبه و دلسوز

تقویت بنیه معیشتی و حرفه ای کارگران و کارمندان استان و تامین امکانات مناسب برای نخبگان این قشر و سپردن مدیریت استان به لیاقت مندان و نخبگان تحصیل کرده دلسوز توسعه استان را تضمین می کند.

چهارمین نماینده خوزستان نیز کرونا گرفت

تا کنون ۴ تن از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

مطالعه ۷ طرح طب سنتی برای مقابله با کرونا/ نتیجه مثبت تست داروی گیاهی روی ۶۰ بیمار کرونایی

رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در حال حاضر محققان علمی و دانشگاهی کشور بر روی ۷ طرح طب سنتی برای درمان بیماران کرونایی تحقیق می‌کنند که از این تعداد سه طرح متعلق به تبریز است.

افزایش پایش حیات وحش و دام در مناطق حفاظت شده چهارمحال و بختیاری

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از افزایش پایش کارشناسان برای شناسایی و جلوگیری از شیوع بیماری‌های مشترک حیات وحش و دام‌های اهلی در مناطق حفاظت شده استان خبرداد.

راهیابی ۱۷ طرح فناورانه به استارت آپ ویکند صنعت برق

مرحله نهایی استارت آپ ویکند صنعت برق باهدف انتخاب ایده‌های برتر با حضور رئیس دانشگاه تبریز، مدیران، اساتید و متخصصین شرکت‌های فعال در حوزه صنعت برق در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه برگزار شد.

کتاب « حیوانات در ادبیات داستانی کودکان» وارد بازار نشر شد

کتاب « حیوانات در ادبیات داستانی کودکان » به همت انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری چاپ و منتشر شد.