روز چهارشنبه؛

دانمارک واکسن آسترازنکا را بطور کامل متوقف کرد

دانمارک روز چهارشنبه اولین کشوری بود که استفاده از واکسن کووید۱۹ آسترازنکا را به طور کامل متوقف کرد، زیرا این امر می‌تواند ارتباط بالقوه‌ای با شکل نادر اما جدی لخته خون داشته باشد.

محققان آلمانی گزارش کردند:

برای اولین بار، دانشمندان تداخل سنجی اتمی را در فضا انجام داده‌اند

دانشمندان آلمانی گزارش کردند: برای اولین بار، نام تداخل سنجی اتمی را در فضا با استفاده از موشک صدایی که مخصوص حمل محموله‌های علمی به فضای پایین زمین طراحی شده است، انجام داده‌اند.

یکی از مهمترین وظایف والدین؛ عنصر امید را در دانش آموزان پرورش دهند

کارشناس ارشد مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر اعلام کرد: «تحقیقات حاکی از آن است که دانش‌آموزانی که امید کم دارند غالباً فکر می‌کنند که اهداف باید یک باره محقق شوند، احتمالاً به این دلیل که آنها راهنمایی والدین در مورد چگونگی دستیابی به اهداف را به صورت مرحله‌ای نداشته‌اند.»

به همت جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب «دانشگاه خدمت‌محور و مسئولیت‌پذیر» منتشر شد

انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب «دانشگاه خدمت‌محورو مسئولیت‌پذیر» را با رویکردی به گروه علوم تربیتی و آموزش عالی در ۴ فصل و ۱۷۸ صفحه منتشر کرد.

مسئول علمی، پژوهشی حوزه بسیج خواهران کوثر شهرستان رودسر استان گیلان

مسئول علمی، پژوهشی حوزه بسیج خواهران کوثرعاطفه نمازی گفت احداث گلخانه توسط خواهر بسیجی کارآفرین فرمانده پایگاه ریحانه النبی از حوزه کوثر جهت کارآفرینی و اشتغالزایی و علمی سازی در بخش کشاورزی احداث شد.

نیازمندان در شب‌های رمضان غم نخواهند داشت

سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی جزئیات توزیع برنامه بسته های معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت استان گیلان

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت گفت دوخت البسه ی محلی و بومی جهت احیاء فرهنگ لباس های پوشیده درتمدن بالای مردم گیلان زمین و تولید محصولات بومی و محلی برای اشتغالزایی بانوان در پایگاههای مقاومت بسیج حوزه خواهران بسیج خشکبیجار جهت بالا رفتن درآمد خانواده ها انجام می شود.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان

جلسه هماهنگی و هم اندیشی جهت اهداف و سیاستهای برنامه های سال ۱۴۰۰ استان گیلان

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان گفت با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری سال جدید را سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری کردند جهاد علمی همه جانبه و عبور از مرزهای دانش رادر سال جدید توسط پایگاههای بسیج استان ضروری دانستند.

در نشست بصیرتی عنوان شد:

انتخاب رئیس جمهور اصلح، اقتدار داخلی و خارجی را برای کشور به ارمغان می آورد

مهوش باقری گفت: انتخاب رئیس جمهور انقلابی، دلسوز، شجاع، ولایت مدار، معتقد به توان داخل و حامی جوانان، اقتدار داخلی و خارجی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

سندی که در اذهان عمومی به قرارداد تعبیر شد

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز گفت: در دوران کنونی که متاسفانه دولت اصرار به برجام دارد و خواهان روابط دوستانه با غرب است منعقد کردن چنین توافقی می‌تواند بزرگترین خدمت به کشور باشد و کشور را از زیر فشار آزاد کند .