نرم افزارهای کاربردی

معرفی اپلیکیشن؛

با همکلاسی معلم خصوصی خود شوید + لینک دانلود

اپلیکیشن «همکلاسی» یک برنامه محتوا محور و حرفه ای است که اطلاعات مفیدی در حیطه درس و کنکور اعم از جزوات درسی، آزمون های آزمایشی، امتحانات و ... را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی اپلیکیشن؛

با کتاب سبز به صورت رایگان کتاب های مورد علاقه تان را دانلود کنید + لینک دانلود

اپلیکیشن «کتاب سبز» این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به بیش از ۹۰۰۰ هزار کتاب متنی و صوتی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

معرفی اپلیکیشن؛

با هایکوک تبدیل به آشپزی حرفه ای شوید+ لینک دانلود

اپلیکیشن «هایکوک»، یک برنامه حرفه ای در زمینه آموزش آشپزی است که این امکان را به شما می دهد که تبدیل به یک آشپز حرفه ای شوید.

معرفی اپلیکیشن؛

با درمانه گوشی تلفن خود را به پزشک متخصص تبدیل کنید + فیلم و لینک دانلود

اپلیکیشن «درمانه» با استفاده از هوش مصنوعی به تشخیص بیماری شما کمک می کند. در این برنامه با وارد کردن علائم بیماری‌تان و پاسخ به چند سوال ساده بیماری شما تشخیص داده می شود. این تشخیص براساس میلیون‌ها نتیجه پزشکی اثبات شده صورت می گیرد و مورد تایید پزشکان زیادی قرار گرفته است.

معرفی اپلیکیشن؛

با مادرشو پزشک خود در دوران بارداری شوید+ لینک دانلود

اپلیکیشن «مادرشو» برنامه ای حرفه ای است که امکانات زیادی مثل تعیین زمان زایمان، آموزش شناخت نشانه‌های خطر در بارداری، یادآوری آزمایش‌ها و سونوگرافی‌ها، آموزش راهکارهای کم کردن عوارض بارداری، تعیین زمان تخمک‌گذاری و حتی تعیین وزن‌گیری مناسب را در اختیارتان می‌گذارد.

معرفی اپلیکیشن؛

با App Look تلفن همراهتان را به گاوصندوقی مطمئن تبدیل کنید

اپلیکیشن «App Look » برنامه ای حرفه ای است که به کمک آن می توانید تلفن همراهتان را از دسترسی بی اجازه دیگران به آن محافظت کنید.

معرفی اپلیکیشن؛

با یونیورسیتی کتاب های دانشگاهی در جیب شما !

اپلیکیشن «یونیورسیتی»، اپلیکیشنی حرفه ایست که این امکان را به دانشجویان و اساتید می دهد که در هر لحظه جزوات و کتاب های آموزشی خود را تلفن همراه خود داشته باشد.

معرفی اپلیکیشن؛

سفر رایگان به فضا با اپلیکیشن ناسا+لینک دانلود

اپلیکیشن «ناسا» برنامه ای کاربردی است که این امکان را به شما می دهد که از اخبار لحظه ای در زمینه فعالیت های فضایی باخبر شوید.

معرفی اپلیکیشن؛

شرکت در ۲۰۰ کلاس دانشگاهی با اپلیکیشن مکتب خانه + لینک دانلود

شما با استفاده از اپلیکیشن «مکتب خانه» می توانید به بیش از ۵۰۰۰ ساعت ویدئو از بیش از ۲۰۰ درس از دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر و ... به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

معرفی اپلیکیشن؛

حسابدان قضایی، مشاور حقوقی در جیب شما !

اپلیکیشن «حسابدان قضایی» برای حرفه ای است که به کمک آن می توانید از امکانات یک مشاور حقوقی در زمینه تعیین هزینه های مالی دادرسی و حقوقی استفاده نمایید.