نرم افزارهای کاربردی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

تبدیل تلفن همراه به اسکنر قدرتمند با اپلیکیشن CamScanner + لینک دانلود

اپلیکیشن CamScanner این امکان را به شما می دهد که در چند ثانیه گوشی هوشمندتان را به یک اسکنر قدرتمند تبدیل نمایید و مدارک و تصاویر خود را اسکن کنید و به pdf تبدیل نمایید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

اندازه گیری و تست سرعت اینترنت با استفاده از اپلیکیشن قدرتمند Speedtest + لینک دانلود

اپلیکیشن "Speedtest" برنامه ای کاربردی برای تست سرعت اینترنت می باشد که با استفاده از آن علاوه بر اندازه گیری سرعت اینترنت خود می توانید سرعت اینترنتتان را با سایر کشورها مقایسه کنید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

تبدیل تلفن همراه به تلسکوپ با اپلیکیشن «Star Chart» + لینک دانلود

اپلیکیشن «Star Chart»، برنامه ای قدرتمند در زمینه نجوم و ستاره شناسی می باشد که با استفاده از آن علاوه بر آشنایی با نجوم، می توانید تلفن همراه خود را به یک تلسکوپ هوشمند تبدیل کنید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

اپلیکیشن «مترو تهران»، برنامه ای حرفه ای برای مسیریابی ایستگاههای مترو + لینک دانلود

اپلیکیشن «مترو تهران» برنامه ای حرفه ای در زمینه مسیریابی مترو تهران می باشد که با نصب آن می توانید در هر نقطه تهران که حضور دارید نزدیک ترین مترو به خود رابیابید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

با آیو شبکه های تلویزیونی و فیلم های روز دنیا همراه شماست + لینک دانلود

اپلیکیشن آیو برنامه حرفه ای در زمینه تلویزیون اینترنتی می باشد که علاوه بر دسترسی به شبکه های تلویزیون، امکانات بسیاری همچون پخش شبکه های اختصاصی خود و دسترسی به فیلم ها وسریال های روز ایرانی و خارجی را در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

قرآن را با « حبل المتین» به صورت حرفه ای بخوانید و بیاموزید+لینک دانلود

اپلیکیشن «حبل المتین»، برنامه ای کاربردی در زمینه قرائت و آموزش قرآن است که با استفاده از آن می توانید از ده ها امکانات قرآنی دیگر این برنامه استفاده نمایید.

معرفی، نقدو و برسی اپلیکیشن؛

کلاس کنکور را در جیبتان بگذارید+ لینک دانلود

اپلیکیشن «آلاء و تخته خاک»، برنامه ای حرفه ای و کاربردی است که با استفاده از آن می توانید از تدریس کنکوری اساتید دانشگاه شریف به صورت فیلم و جزوء به صورت رایگان بهره مند شوید.

معرفی،نقد و بررسی اپلیکیشن؛

با Clean Master، امنیت و سرعت گوشیتان را تضمین کنید + لینک دانلود

اپلیکیشن «Clean Master»، برنامه ای حرفه ای برای خالی کردن حافظه رم و کش گوشی شما است که با استفاده از آن علاوه بر اینکه باعث افزایش سرعت گوشی تلفنتان می شوید می توانید برنامه های خطرناک در گوشی تان را نیز شناسایی و پاک نمایید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

انگلیسی را با «دهکده زبان» حرفه ای یاد بگیرید+ لینک دانلود

اپلیکیشن «دهکده زبان»، برنامه ای حرفه ای در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد که این امکان را به شما می دهد که زبان را با استفاده از فایل های صوتی و مطالعه بیش از ۱۴۰ کتاب بیاموزید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

بیش از ۳۰ خدمات پرداخت الکترونیکی تنها با یک اپلیکیشن + لینک دانلود

اپلیکیشن «سیم پی»، برنامه ای کاربردی و قدرتمند در زمینه پرداخت الکترونیکی است که استفاده از آن می توانید شما را از نصب ۳۰ نرم افزار در زمینه پرداخت بی نیاز کند.