پیشرفت های انقلاب اسلامی ایران

پژوهشگر علوم و فناوری فضایی مطرح کرد؛

عمده پیشرفت صنایع فضایی در دو دهه اخیر بوده است/ تا سال ۱۴۰۰ جایگاه های خیلی خوبی در هوا و فضا خواهیم داشت

پژوهشگر علوم و فناوری فضایی با بیان این که عمده پیشرفت در صنایع فضایی در دو دهه اخیر بوده است، اظهار داشت: تا سال ۱۴۰۰ جایگاه های خیلی خوبی در صنایع فضای خواهیم داشت، هیچ شکی هم نیست که ایران در حوزه صنایع فضایی از همسایه ها خیلی جلوتر است اما باید توجه داشته باشیم که کشورهای حوزه خلیج فارس بخصوص امارات و عمان در حوزهای فضایی خیلی جدی وارد شده اند.

دکتر سید مهدی ابطحی مطرح کرد:

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مولود انقلاب است/ دستاوردهایی فوق العاده با جایگاه مناسب ملی و بین المللی

در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، ۴۳ پارک علم و فناوری و بیش از ۱۸۰ مرکز رشد فناوری و بیش از ۴۰۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور استقرار یافته است، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نیز با بیش از ۵۲۰ شرکت و موسسه، اشتغال پایدار ۷ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی، اجرای هزار و چهارصد پروژه پژوهشی- کاربردی، تولید قریب هزار دانش‌فنی، گردش مالی ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شرکت‌های مستقر و شکل‌گیری بیش از ۷۰ صنعت و خطوط تولید جایگاه ملی و ظرفیت بالای اقتصادی را به خود اختصاص داده، و علاوه بر این در عرصه بین المللی هم در جایگاه مناسبی قرار گرفته است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

فراخوان جذب اعضای هیات علمی ۹۷/ رشد ۱۱ برابری جذب نسبت به قبل انقلاب

تعداد اعضای هیات علمی در سال ۱۳۵۷ حدود ۷ هزار نفر بود که در حال حاضر در کلیه دستگاه‌های آموزشی کشور ۸۰ هزار عضو هیات علمی وجود دارد که نسبت به اول انقلاب اسلامی، بیش از ۱۱ برابر رشد را شاهد هستیم.

وزیر اقتصاد در جمع مردم ساری مطرح کرد

رتبه برتر علمی کشور در منطقه/اختصاص یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال با دستور رهبر معظم انقلاب/ برنامه ریزی برای آزاد سازی ۲۱ میلیون تن کیلو از گمرکات کشور

وزیر اقتصاد در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در ساری گفت: دست برتر جمهوری اسلامی ایران در سلول‌های بنیادی،انرژی‌هسته‌ای، توان موشکی، صنعت هوا و فضا، تولید علم و رشد مقالات علمی به خوبی قابل لمس است

نگاهی به بخشی از دستاورد‌های انقلاب در آذربایجان غربی ؛

اشتغالزایی بیش از ۴۳ هزار نفر با افتتاح طرح‌های بخش کشاورزی

۵ درصد تولیدات زراعی، لنگر ۳.۸ درصد تولیدات دامی و ۵.۵ درصد تولیدات باغی و ۳.۱ درصد کل تولیدات آبزیان حاصل از آب‌های داخلی کشور دراین استان تولید می‌شود.

۴۰ سال انقلاب اسلامی ، ۴۰ سال پیشرفت ؛

مهم ترین دستاورد های پیروزی انقلاب چیست؟

با گذشت نزدیک به چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی نگاهی به گذشته و مقایسه آن با امروز نشان‌دهنده عمق تحولی است که ملت ایران آن را تجربه کرده است.

بیانیه سازمان علمی و پژوهشی استان همدان به مناسبت چهلیم سالگرد انقلاب اسلامی

سازمان علمی و پژوهشی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی بیانیه ای ضمن حمایت از آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و به منظور تجدید بیعت با رهبر فرزانه کشورمان امام خامنه ای (مدظله‌العالی)، مردم و مسئولین دعوت به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمود.

بیانیه بسیج علمی و پژوهشی خراسان شمالی به مناسبت ۲۲ بهمن

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی خراسان شمالی در بیانیه ای از تمامی اقشار جامعه دعوت کرد تا فردا در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری فعال داشته باشند.

کارخانه نورد ایوان ؛نگین صنعتی ایلام

کارخانه نورد ایوان یکی از کار خانه های فعال در شهرستان است که برکت انقلاب اسلامی زمینه اشتغالزایی افراد زیادی را فراهم کرده است.

پیشرفت های انقلاب در چرداول به روایت تصویر

بعد از پیروی انقلاب اسلامی شهرستان چرداول در تمامی زمینه ها به پیشرفت های مهمی دست یافته است.