نظامی

جانشین فرماندهی سپاه عاشورا، در کارگاه آموزشی نمایندگان پژوهشی؛

دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است

سردار عباسقلی زاده در کارگاه آموزشی و توانمندسازی نمایندگان دانشی و پژوهشی رده های سپاه عاشورا، با اشاره به راهبرد مقام معظم رهبری برای دومین گام از انقلاب، اظهار داشت: دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است.

مسئول سازمان بسیج علمی استان مطرح کرد؛

کارگروه های نخبگان، بر حل چالش های استانی سعی دارند

ارسلانی به تشکیل کارگروه های نخبگان در این سازمان اشاره کرد و گفت: در این ۱۰ کارگروه، در راستای محصول محوری و با استفاده از ظرفیت استان، به حل چالش های استان بپردازند.

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح مطرح کرد؛

آموزشهای مهارتی سربازان با همکاری ۱۶ وزارتخانه و ۱۴ نهاد/ ۱۵ درصد اشتغال کشور از مسیر سربازان مهارت دیده تا سال ۱۴۰۱ محقق خواهد شد

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه، که با حضور امیران و سرداران نیروهای مسلح ارتش، سپاه، ناجا و دفاع همچنین مسوولان جهاد کشاورزی در اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: این قرار گاه آموزشهای مهارتی سربازان را با همکاری ۱۶ وزارتخانه و ۱۴ نهاد انجام خواهد داد و ۱۵ درصد اشتغال کشور از مسیر سربازان مهارت دیده تا سال ۱۴۰۱ محقق خواهد شد

در دیدار مسئول سازمان بسیج علمی استان با شهردار منطقه ۹ تبریز مطرح شد؛

لزوم احداث « شهرک فناوری » در تبریز

ارسلانی با تاکید بر لزوم احداث شهرک فناوری و استقرار شرکت های دانش بنیان در آن، تصریح کرد: باید سعی داشت با استفاده از ظرفیت های داخلی، حمایت های لازم را از نخبگان کشوری و استانی به عمل آورد.

از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدا؛

پیکر شهدای مدافعان حریم امنیت بر دستان مردم شهید پرور اصفهان تشییع شد

مراسم تشییع پیکر ۲۷ شهید حادثه تروریستی خاش با حضور گسترده مردم و مسوؤلان کشوری و استانی از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

با حضور گسترده اقشار مختلف مردم؛

مراسم وداع با شهدای مدافع حریم امنیت در اصفهان برگزار شد

مراسم وداع با شهدای مدافع حریم امنیت شامگاه روز جمعه بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه حضرت ثارالله ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) اصفهان برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج علمی استان، مطرح کرد:

مسئولان خود را به مردم برسانند

سرهنگ ارسلانی با اشاره به حضور پر شور مردم در راهپیمائی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمائی ۲۲ بهمن امسال، شور وشعور خود را به نمایش گذاشتند، البته این حضور گسترده مردم هشداری نیز برای مسئولان بود که خود را به مردم برسانند.

در نمایشگاه «اقتدار ۴۰» رونمایی شد؛

ساخت نسل جدید توپ ها و راکت های کنترل از راه دور توسط نیروی دریایی سپاه/ قایق های تندرو ایرانی در خلیج فارس بی رغیب می شوند + فیلم و عکس

نیروی دریایی سپاه به تازگی از نسل جدید از توپ و راکت انداز در نمایشگاه اقندار ۴۰ رونمایی کرده است که می‌تواند بدون حضور مستقیم کاربر در پای سلاح فعالیت کند. این ابتکار، مزیت بزرگی برای نصب سامانه در روی شناورها خصوصاً در زمان بروز طوفان‌های سخت و نبردهای سهمگین است و خدمه را از گزند این وضعیت نجات می‌دهد.

نمایشگاه اقتدار ۴۰

گزارش تصویری نمایشگاه دستاوردهای دفاعی نیروهای مسلح

نمایشگاه دستاوردهای دفاعی نیروهای مسلح در مصلای امام خمینی (ره) با حضور سرلشکر «محمدباقری» رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرماندهان لشکری و مقامات کشوری افتتاح شد.

مسئول سازمان بسیج علمی استان، خبر داد؛

شورا نخبگان، در سازمان بسیج علمی استان تشکیل می شود

سرهنگ نادر ارسلانی، از تشکیل شورا نخبگان در این سازمان خبر داد و اظهار داشت: سیاست گذاری، تعریف صورت مسئله و تعریف برخی از چالش های استانی، بر عهده شورا نخبگان خواهد بود.