نظامی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نشست هم اندیشی سازمان بسیج علمی؛

تشریح اقدامات مجلس در زنجیره تامین یکپارچه دانش/ امسال تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان به ۳۰ هزار می رسد

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نشست هم اندیشی سازمان بسیج علمی به تشریح اقدامات مهم مجلس در زنجیره تامین یکپارچه دانش و اعلام کرد: در گردش مالی و تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان رشد قابل توجهی اتفاق افتاده است، با رتبه‌بندی ۸۰۰ هزار معلم که دو روز پیش اجرای آن توسط دولت ابلاغ شد، امسال ۳۸ هزار میلیارد تومان برای معلمان در نظر گرفته شده است، همچنین برآوردمان این است که با قانون جدید و مزایایی که گذاشتیم امسال تعداد شرکت دانش بنیان را به تعداد مناسبی برسانیم.

بسیج اساتید استان اصفهان اعلام کرد؛

چهار همایش «اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای» در دانشگاههای اصفهان برگزار می‌شود

چهار همایش با موضوع «اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)» در دانشگاههای اصفهان، پیام نور استان، شهید اشرفی اصفهانی و آزاد اسلامی نجف آباد تا پایان سال ۱۴۰۰ توسط بسیج اساتید استان اصفهان برگزار می‌شود.

فرمانده لشکر مقدس ۱۴ امام حسین (ع):

خصوصیت اصلی شهید سلیمانی دفاع از ولایت بود/حاج قاسم شهادتش را از حضرت زهرا (س) گرفت

فرمانده لشکر مقدس ۱۴ امام حسین (ع) با بیان این که خصوصیت اصلی حاج قاسم دفاع از ولایت بود، گفت: حاج قاسم شهادتش را از حضرت زهرا (س)گرفت از شهدا گرفت از حاج احمد کاظمی و حسین خرازی گرفت، عهد ببندیم در راه و مکتب حاج قاسم که همان مکتب امامین انقلاب و مکتب اهل بیت علیه السلام است قدم برداریم.

به مناسبت هفته بسیج؛

بازدید سردار مقواساز ازنمایشگاه دستاوردهای بسیج درچه و غرفه علمی پژوهشی حوزه بسیج حضرت معصومه (س) + عکس

سردار علی مقواساز به همراه فرمانده و مسئول علمی پژوهشی و جانشین ناحیه درچه از نمایشگاه دستاوردهای بسیج درچه و غرفه علمی پژوهشی حوزه بسیج حضرت معصومه (س) و برنامه خدمات علمی جهادی این غرفه بازدید کرد.

شهردار اصفهان:

اقدام مدیرعامل سازمان آرامستانها را در غسل و تدفین شهید نصیری با دستان خودش، ستایش می‌کنم

شهردار اصفهان، گفت: اقدام مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان در ورود به سالن تطهیر و غسل و تدفین شهید نصیری با دستان خودش را به شدت ستایش می‌کنم.

نقش «۳۷۰ رود بی‌پایان» بر روی دیوارنگاره‌ی ارگ عظیم جهان‌نما

همزمان با ۲۵ آبان‌ماه، سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان، دیوارنگاه‌ی ارگ عظیم جهان‌نما در میدان امام حسین علیه‌السلام اصفهان، به تصویری با شعار «۳۷۰ رود بی‌پایان» مزین می‌شود.

نصب نماد شهری ۲۵ آبان به یاد ۳۷۰ شهید عملیات محرم، در اصفهان

نماد شهری ۲۵ آبان به یاد ۳۷۰ شهید تشییع شده در این روز، در میدان ۲۵ آبان شهر اصفهان و به همت سازمان زیباسازی و مدیریت منطقه ۸ شهرداری اصفهان، نصب می شود.

رئیس مرکز تحقیقات ژنتیک نور گفت:

احراز هویت شهدا طی دو سه ماه کاری، اگر دچار پیچیدگی‌های تکنولوژیکی نشود/ نمونه بعد احراز ۵ سال در مرکز می‌ماند

رئیس مرکز تحقیقات ژنتیک نور با تصریح این که احراز هویت شهدا طی دو سه ماه کاری، اگر دچار پیچیدگی‌های تکنولوژیکی نشود، به نتیجه می‌رسد، گفت: نمونه‌های شهدا بعد از احراز هویت تا ۵ سال در مرکز می‌ماند.

توسط رئیس مرکز تحقیقات ژنتیک نور مطرح شد:

مراحل احراز هویت شهدای گمنام تا معذورات فراخوان عام برای نمونه گیری/ سامانه ژنتیک مشاغل پرخطر شکل گرفته است

رئیس مرکز تحقیقات ژنتیک نور در نشست خبری با موضوع شناسایی و احراز هویت هدای گمنام، با بیان این که امروز ایران در حوزه ژنتیک و بیوتکنولوژی پا به پای کشورهای توسعه یافته حرف برای گفتن دارد به تشریح مراحل احراز هویت شهدای گمنام پرداخت و با اشاره به این که حدود سه هزار شهید هنوز باید تفحص شوند و به همین دلیل فراخوان عام نمونه‌گیری از معذورات ماست، خبرداد: خوشبختانه سامانه ژنتیک مشاغل پرخطر شکل گرفته است.

در جلسه هم اندیشی و تعاملات پلیس (ناجا) با بسیج اساتید استان اصفهان:

سرقت مهمترین جرم و حاشیه نشینی و مهاجرت مهمترین آسیبهای اجتماعی استان اصفهان است

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در جلسه هم اندیشی و تعاملات پلیس (ناجا) با بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: مهمترین جرم که درصد بالایی از جرائم را به خود اختصاص می‌دهد بحث سرقت است و حاشیه نشینی و مهاجرت هم یکی از مهمترین آسیبهای اجتماعی استان اصفهان است.