نظامی
نظامی

مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات از جهش های اولویت داراست/ در سال رونق تولید، بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را حمایت کردیم

خالد گمار با بیان این که در سال گذشته رونق تولید با تلاشی که در کشور صورت گرفت محقق شد، جهش های اولویت دار به منظور جهش تولید را جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات عنوان کرد و خبر داد: در سال گذشته این سازمان توانست بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را مورد حمایت خود قرار دهد.

تولید ۲۵هزار عدد ماسک توسط دانشجویان بسیجی تبریز/ ضدعفونی ۱۰۰نقطه پرخطر تبریز

دانشجویان بسیجی دانشگاه های آذربایجان شرقی در یک اقدام جهادی ۲۵ هزار عدد ماسک تولید کرده و بیش از ۱۰۰ نقطه پرخطر تبریز را ضد عفونی کردند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال غرب:

با تمام قوت در مقابل حملات بیولوژیکی می ایستیم

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال غرب گفت: با تمام قوت در مقابل حملات بیولوژیکی می ایستیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

هدف گذاری برای تولید روزانه ۳۰۰ هزار وسائل حفاظتی بهداشتی در مازندران/ تشکیل چهار گروه سازمان یافته در سپاه مازندران برای مقابله با کرونا ویروس

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه چهار گروه سازمان یافته در سپاه مازندران برای مقابله با کرونا ویروس تشکیل شده است، گفت: هدف گذاری برای تولید روزانه ۳۰۰ هزار وسائل حفاظتی بهداشتی در دستور کار است.

فرمانده سپاه ناحیه لارستان در گفتگو با علم و فناوری:

عزم جزم سپاه و بسیج لار برای نابودی کرونا

فرمانده سپاه ناحیه لارستان در گفتگو با علم و فناوری به تشریح اقدامات صورت گرفته سپاه و بسیج این ناحیه در مقابله با کرونا پرداخت.

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

ملت ایران جانفشانی های جهادگران سلامت را فراموش نمی کند/ تلاش برای ریشه کنی کرونا بسیار ارزشمند است

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: کار پزشکان، پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستان ها در خدمت به بیماران مبتلا به کرونا و تلاش برای ریشه کنی این بیماری بسیار ارزشمند است و هیچ گاه ملت ایران این جانفشانی ها را فراموش نمی کند.

ساخت دستگاه تولید ماسک توسط دانشجوی بسیجی تبریزی

برای نخستین بار در کشور یک تشکل دانشجویی به ساخت دستگاه تولید ماسک اقدام کرد و هادی پوراکبر دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز این دستگاه را تولید کرده است.

فرمان فرمانده معظم کل قوا به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح؛

سازماندهی خدمات در قالب یک «قرارگاه بهداشتی و درمانی» برای پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا

فرمانده معظم کل قوا با صدور فرمانی به سردار سرلشکر باقری بر لزوم سازماندهی خدمات در قالب یک «قرارگاه بهداشتی و درمانی» برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری تاکید کردند.

به همت یک گروه جهادی انجام شد

ضدعفونی معابر شهر مرزی سوسنگرد بر علیه کرونا+تصاویر

خیابان ها و معابر شهر مرزی سوسنگرد توسط نیروهای گروه جهادی شهدای مقاومت شهرستان دشت آزادگان بر علیه بیماری کرونا ضدعفونی و گندزدایی شدند.

سنگر کنونی بسیجیان حمایت از مدافعان سلامت است/با تجربه هشت سال دفاع مقدس پیروز می شویم

وقتی فراخوان تولید ماسک در پایگاه ۲۹ بهمن حوزه ۶ حضرت سمیه سپاه شهر تبریز اعلام شد خواهران بسیجی با روحیه جهادی به صحنه آمده و به حمایت و پشتیبانی از مدافعان سلامت می پرازند.