نظامی

مسئول سازمان بسیج علمی استان در نشست شورای جهاد علمی استان، عنوان کرد؛

تعامل و هماهنگی سازمان بسیج علمی استان با رده های نیروهای مسلح، گام مهمی در راستای شناسایی و حل مشکلات و مسئله محوری است

ارسلانی ادامه داد: در این راستا اولین جلسه تعامل و هماهنگی خانه نخبگان، مراکز رشد و کارگروه های سازمان بسیج علمی استان با رده های نیروهای مسلح، برای هم افزائی بیشتر و رفع مشکلات و موانعی که در حوزه نیروهای مسلح وجود دارد، برگزار شد.

نشست شورای جهاد علمی استان به روایت تصویر

نشست شورای جهاد علمی استان، با حضور سرهنگ گلمحمدزاده معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا، جمعی از مدیران علمی رده های نیروهای مسلح، مسئولین مراکز رشد و اعضای شورای نخبگان سازمان بسیج علمی استان برگزار شد.

سرلشکر باقری با فرمانده نظامی منطقه شانگهای دیدار کرد

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با فرمانده نظامی منطقه شانگهای دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی را یک نیروی آتش به اختیار ساقط کرد/ هدف گیری موشک های سپاه به سمت دو پایگاه و یک شناور آمریکایی در منطقه

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: بعد از ساقط کردن پهپاد آمریکایی، به طور مشخص پایگاه العدید (پایگاه آمریکایی‌ها در قطر)، پایگاه الظفره (پایگاه آمریکایی‌ها در امارات) و یک ناو آمریکایی در دریای عمان نیز توسط موشک های سپاه هدف گیری شده بود.

وزیر دفاع: محصولات برجسته‌ای در حوزه‌های هوایی و فضایی تولید خواهد شد

وزیر دفاع از تولید محصولاتی برجسته در حوزه‌های هوایی، فضایی، زیستی و شناختی خبر داد.

سردار باقری: آماده انتقال تجربیات به دانشگاه دفاع ملی چین هستیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از آمادگی دانشگاه دفاع ملی ایران برای انتقال تجربیات به دانشگاه دفاع ملی چین خبر داد.

مسئول پژوهشکده مطالعات بسیج کشور:

تلاش های با انگیزه سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، ارتقاء و رشد این سازمان را نوید می دهد+فیلم

سردار ابراهیم نجفی مسئول پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج کشور در حاشیه دوره توانمند سازی مدیران و فرماندهان علمی نواحی و شهرستان ها، اظهار داشت: تلاش های با انگیزه سازمان بسیج علمی آذربایجان شرقی، ارتقاء و رشد این سازمان را نوید می دهد.

مسئول پژوهشکده مطالعات بسیج کشور:

مسیر نورانی انقلاب اسلامی، تنها با حرکت جوانان تکمیل خواهد شد

مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب چهل بار از واژه “جوان” استفاده کرده اند و کمتر ردپایی از انتظارات مقام معظم رهبری از دولتمردان می بینیم، چراکه ایشان آینده کشور را متعلق به جوانان می دانند و معتقدند که مسیر نورانی انقلاب اسلامی تنها با حرکت جوانان تکمیل خواهد شد.

گزارش تصویری از دوره توانمند سازی مدیران و فرماندهان علمی نواحی و شهرستان ها

دوره توانمند سازی مدیران و فرماندهان علمی نواحی و شهرستان ها با حضور سردار ابراهیم نجفی مسئول پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج کشور برگزار شد.

دوره توانمند سازی مدیران و فرماندهان علمی نواحی و شهرستان ها برگزار شد

دوره توانمند سازی مدیران و فرماندهان علمی نواحی و شهرستان ها با حضور سردار ابراهیم نجفی مسئول پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج کشور برگزار شد.