نظامی

مسئول سازمان بسیج علمی استان، مطرح کرد:

مسئولان خود را به مردم برسانند

سرهنگ ارسلانی با اشاره به حضور پر شور مردم در راهپیمائی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمائی ۲۲ بهمن امسال، شور وشعور خود را به نمایش گذاشتند، البته این حضور گسترده مردم هشداری نیز برای مسئولان بود که خود را به مردم برسانند.

در نمایشگاه «اقتدار ۴۰» رونمایی شد؛

ساخت نسل جدید توپ ها و راکت های کنترل از راه دور توسط نیروی دریایی سپاه/ قایق های تندرو ایرانی در خلیج فارس بی رغیب می شوند + فیلم و عکس

نیروی دریایی سپاه به تازگی از نسل جدید از توپ و راکت انداز در نمایشگاه اقندار ۴۰ رونمایی کرده است که می‌تواند بدون حضور مستقیم کاربر در پای سلاح فعالیت کند. این ابتکار، مزیت بزرگی برای نصب سامانه در روی شناورها خصوصاً در زمان بروز طوفان‌های سخت و نبردهای سهمگین است و خدمه را از گزند این وضعیت نجات می‌دهد.

نمایشگاه اقتدار ۴۰

گزارش تصویری نمایشگاه دستاوردهای دفاعی نیروهای مسلح

نمایشگاه دستاوردهای دفاعی نیروهای مسلح در مصلای امام خمینی (ره) با حضور سرلشکر «محمدباقری» رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرماندهان لشکری و مقامات کشوری افتتاح شد.

مسئول سازمان بسیج علمی استان، خبر داد؛

شورا نخبگان، در سازمان بسیج علمی استان تشکیل می شود

سرهنگ نادر ارسلانی، از تشکیل شورا نخبگان در این سازمان خبر داد و اظهار داشت: سیاست گذاری، تعریف صورت مسئله و تعریف برخی از چالش های استانی، بر عهده شورا نخبگان خواهد بود.

جانشین معاونت سیاسی کل سپاه مطرح کرد؛

صنعت فولاد ، سیمان و کشاورزی به جایگاه خوبی رسیده است/ جایگاه ویژه در حوزه صنایع دفاعی با تولید ۱۰۷۳ قلم جنس

سردار علی قاسمی جانشین معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران، در اولین همایش تجلیل از نخبگان بسیحی شهرستان مبارکه، با بیان این که دشمنان روشهای مختلفی را برای محدودیت سازی اقتصادی ایران بکار گیری کرده اند، اظهار داشت: نظام در این چند سال دستاوردهای خیلی خوبی داشته مخصوصا در حوزه اقتصاد زیر ساختی، ما کارهای مهمی انجام داده ایم، در صنعت فولاد و سیمان و همچنین در حوزه هایی از کشاورزی به جایگاه های خیلی خوبی رسیده ایم و جایگاه ویژه ای هم در حوزه صنایع دفاعی با تولید ۱۰۷۳ قلم جنس داریم.

گزارش تصویری/

اجلاسیه دانش آموزی کنگره ملی شهید حسن باقری برگزار شد

اجلاسیه دانش آموزی کنگره ملی شهید حسن باقری با حضور فرمانده سپاه عاشورا، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس و رئیس آموزش و پرورش استان، دانش آموزان و معلمان در کانون بسیج جوانان تبریز برگزار شد.

گزارش تصویری/

اجلاسیه دانشجویی کنگره ملی شهید حسن باقری برگزار شد

اجلاسیه دانشجویی کنگره ملی شهید حسن باقری با حضور و سخنرانی سرتیپ پاسدار «مرتضی صفاری» در سالن استاد شهریار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

ایران به جمع کشورهای دارنده «بمب های هدایت ماهواره ای» پیوست / با جدیدترین دستاورد نیروی هوایی سپاه آشنا شوید+عکس

نیروی هوای سپاه برای اولین بار در کشور موفق به ساخت بمب های هدایت ماهواره ای شده است که بر خلاف مهمات هدایت اپتیکی و هدایت لیزری، در برابر شرایط بد آب و هوایی بسیار مقاوم هستند و در عین حال نیاز به هدف گذاری لیزری روی هدف یا هدایت آن توسط سیستم اپتیکی را ندارد.

ترویج علم در کنار تجاری سازی باید اتفاق بیفتد/حلقه مفقوده فناور و بازار هدف

ترویج علم در کنار تجاری سازی، و ممانعت از رشد تک بعدی هرکدام از این دو مورد باید در دانشگاه ها اتفاق بیفتد.

گزارش تصویری/

بازدید مسئول سازمان بسیج علمی استان از مرکز رشد جابربن حیان سازمان بسیج علمی در دانشگاه تبریز

نادر ارسلانی مسئول سازمان بسیج علمی استان به همراه دکتر کوششی مسئول کارگروه بازاریابی سازمان بسیج علمی استان، از مرکز رشد جابربن حیان سازمان بسیج علمی در دانشگاه تبریزبه منظور تجاری سازی ایده های فناوران و پژوهشگران، بازدید بعمل آوردند.