نظامی
نظامی

سردار فدوی: آمریکایی‌ها در رویارویی با سپاه در خلیج فارس مغلوب محض بوده‌اند

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی همه‌جانبه و متکثر جبهه دشمن علیه سپاه تاکید کرد: پادزهر عملیات روانی دشمن، عشق و دلدادگی و خدمت رسانی سپاه در عرصه‌های مختلف به مردم است.

امیر نصیرزاده:

به‌دنبال بکارگیری همزمان تجهیزات بدون سرنشین در کنار هواپیماهای با سرنشین هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به برنامه‌های این نیرو برای ارتقا توان رزمی خود، گفت: در راستای ارتقای توان نهاجا، دو هدف بکارگیری سامانه‌های هوشمند در همه سطوح به ویژه مهمات و توسعه و بکارگیری همزمان تجهیزات بدون سرنشین‌ها (پهپاد) در کنار هواپیماهای با سرنشین را پیگیری می‌کنیم.

سقوط یک فروند هواپیما نظامی در ساحل تنگستان

فرماندار تنگستان گفت: یک فروند هواپیمای جنگی در شهرستان تنگستان سقوط کرد.

امیر صباحی‌فرد: قادر به کشف انواع هواپیماهای آمریکایی هستیم

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: امروز در حوزه سامانه‌های راداری به خودکفایی کامل دست یافتیم و با قدرت انواع هواپیماهای پیشرفته آمریکایی را کشف و به آنها اخطار می‌دهیم.

بازدید فرمانده کل ارتش از یگان‌های ارتش در شمال غرب کشور

سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» صبح امروز از مرکز آموزش ۰۳ شهید شعبان برخورداری عجب‌شیر و پادگان‌های فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه شمال غرب نیروی زمینی بازدید کرد.

ایران و روسیه در شمال اقیانوس هند و دریای عمان رزمایش برگزار می‌کنند

روابط عمومی نیروی دریایی ارتش در اطلاعیه ای درباره برگزاری رزمایش بین دو کشور ایران و روسیه خاطر نشان کرد: با توجه به ملاقات و گفتگوی صورت گرفته فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با فرمانده نیروی دریایی روسیه، ایران در تدارک برگزاری رزمایش بین دو نیروی دریای ایران و روسیه در شمال اقیانوس هند و دریای عمان است که برنامه ریزی درباره آن جریان دارد.

ریاست سازمان بسیج علمی استان، از پایگاه های علمی شهرستان میانه بازدید کرد

سرهنگ نادر ارسلانی، ریاست سازمان بسیج علمی استان از پایگاه های علمی میانه بازدید به عمل آوردند.

《آچار پین دار خورشیدی》، به منظور سهولت در تنظیم و محوریابی توپ ۲۳ میلیمتری طراحی و ساخته شد

خسرو رزمی، مخترعی است که توانسته با تحقیقات خود در مورد این سلاح، آچاری را طراحی کند که تنظیم محور دید این سلاح را سرعت ببخشد.

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری از طرح ایجاد پردیس شرکت های دانش بنیان و نوپا در تبریز، حمایت می کند

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، با اعلام آمادگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در راستای حمایت از طرح ایجاد پردیس شرکت های دانش بنیان و نوپا در تبریز، تصریح کرد: هم افزائی و همکاری ادارت و سازمان های مختلف در موضوعات فرهنگی و اجتماعی شهر، کلید اصلی حل بسیاری از معضلات و مشکلات است و امید می رود هم افزائی با این مجموعه علمی در این راستا مفید واقع شود.

مسئول سازمان بسیج علمی تبریز عنوان کرد:

بهاء دادن به اساتید و دانشجویان انقلابی، پیش زمینه ای برای جهش های علمی مفید است

بهاء دادن به اساتید و دانشجویان انقلابی در سطح دانشگاه ها، می تواند پیش زمینه ای برای جهش های علمی مفید باشد.