آرشیو

به اعلام دانشگاه کارولینای شمالی

ساخت دستی مصنوعی با توانمندی های واقعی!

محققان تکنولوژی جدیدی را برای رمزگشایی سیگنالهای عصبی عضلانی برای کنترل مچ دست، و دست توسعه داده اند. این کار بر پایه مدل های کامپیوتری است که به طور دقیق رفتار ساختارهای طبیعی در ساعد، مچ دست و دست را تقلید می کند. این تکنولوژی همچنین می تواند برای توسعه دستگاه های رابط کامپیوتر جدید برای برنامه های کاربردی مانند بازی و طراحی کامپیوتری استفاده شود

بنا بر تحقیقات جدید

حقایق شگفت انگیز جدید درباره دندان

دندان ها، مثل درختان، بصورت حلقه ای رشد می کنند لذا با مطالعه دندان هر فرد می توان پی به موارد فراوانی از گذشته صاحب آن برد.

رونمایی از رباتی خانگی

هکسا؛رباتی خرچنگ نما

هکسا یک ربات خانگی است که می تواند گیاهان خانگی را بر روی خود سوار کند

دستاوردی جدید توسط محققان؛

درمان ترس از ارتفاع به وسیله ی تکنولوژی واقعیت مجازی

این سیستم واقعیت مجازی با استفاده از یک آواتار در نقش بیمار آن را به ارتفاعات بالا می برد و سعی در کاهش ترس آنها می کند.

ساخت دوربینی هوشمند برای محافظت از خودرو

به تازگی دوربین هوشمندی به نام «Owl» ساخته شده است که با نصب آن در داخل خودرو علاوه بر اینکه آمار تصادفات خودرو را کاهش می دهد می توان از خودرو شما نیز محافظت نماید.

بی کفایتی دولت یا تحریم توسط آمریکا؟

بررسی علتهای تورم قیمت در بازار ایران و حق طلبی مردم که این روزها وضعیت ملتهبی را ایجاد کرده است

فاجعه در یکی از محصولات آمازون:

جاسوسی و ضبط مکالمات خصوصی توسط" آمازون اکو"

چند هفته پیش آمازون اکو مکالمه شسخصی یک زوج در خانه را ضبط کرده و پیام را بدون دریافت دستور العمل و یا اخطار دادن، بطور تصادفی به فردی دیگر ارسال کرد. طبق گزارش ، آمازون چیزی را که اتفاق افتاده بود تایید کرد و عذرخواهی کرد، اما حاضر به پرداخت خسارت نشد،

آلبرت انیشتین کوچک

این حالت ژنتیکی "سندرم مو ناخواسته" است و این یک حالت ژنتیکی نادر است که افراد بسیار اندکی در جهان دچار این حالت می شوند و در آن موها در جهات مختلف پخش می شوند. گفته می شود که البرت انیشتین نیز دچار این سندروم بوده است.

کشف وسیله ارتباطی مایاها با موجودات فضایی

به تازگی سنگی شیاردار و چهارخانه در آمریکا کشف شده است که با حرکت سنگ کوچک بر روی آن صداهای عجیب شنیده می شود به اعتقاد بعضی از دانشمندان مایاها از این وسیله برای ارتباط با موجودات فضایی استفاده می کردند.

طبق بررسی های جدید عنوان شد:

درمان دیابت و مرگ زودرس با جنگل درمانی !

گذراندن وقت در طبیعت می تواند درمان مناسبی برای بهبود وضعیت سلامتی بشر باشد.