آرشیو

ابعاد جدیدی از پروژه محرمانه تالوس/رویای تصرف جهان با سربازان آهنین

این لباس جدید نه تنها اجازه درجه بالایی از تحرک را می دهد، بلکه باعث تقویت قدرت و تعادل طبیعی اپراتور نیز می شود و ضمن تقویت لازم برای حمایت از حفاظت بالستیک مجموعه ای از سیستم های برقی را دارست که به منظور کمک به بالا رفتن توانایی اپراتور در تماس با مخالفان کاربرد دارد.

به ادعای پزشکان اروپایی:

کفش های خود را بیرون آورید و لاغر شوید!

دانشمندان ادعا می کنند که از پا در اوردن کفش ها هنگام ورود به خانه و جایگزینی پارکت به جای فرش در کف خانه می تواند به مردم کمک کند که لاغرتر تر شوند زیرا از ورود و پخش مواد شیمیایی زیست محیطی در خانه جلوگیری می کند. اما اینها کافی نیست و " فقط یک رژیم متعادل و ورزش منظم می تواند از بروز چاقی جلوگیری کند. "

به گفته رئیس شرکت "اوبر":

تاکسی های پرنده بزودی در خیابان های جهان

"شرکت اوبر" صاحب اولین ناوگان اتومبیل های بدون راننده حمل مسافر و کالا اکنون در حال تحقیق در مورد پروازهای کوتاه برد با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین عمودی است.

پرواز تکنولوژی در آسمان سلامت جهان؛

حمل دارو با هواپیماهای بدون سرنشین ممکن شد

یک برنامه جدید در ایالات متحده در حال پیگیری است که در دو یا سه سال آینده به بهره برداری می رسد، این برنامه در واقع می تواند منجر به نجات یک زندگی شود بدین معنی که هواپیماهای بدون سرنشین دارو حمل می کنند و عامل گشت مرزی می شوند.

نخست وزیر بریتانیا:

هوش مصنوعی "سلاح جدید" در راه مبارزه با سرطان است

دولت بریتانیا تصمیم دارد با استفاده از برنامه های هوش مصنوعی به تشخیص زودهنگام بیماریهایی مانند سرطان کمک کند تا از این طریق از مرگ و میر تعداد زیادی از مبتلایان جلوگیری کند.

شواهد جدید از داده های قدیمی:

احتمال وجود آب در ماه قوت گرفت

بررسی احتمال وجود حیات و منابع زیستی در کرات دیگر موضوع تحقیقات گذشته و حال دانشمندان بوده است و به گفته آنان داده ها شواهد مستقل ارائه می دهند که مخزن مایع آب زیرزمینی ماه، ممکن است علت تبخیر بخار آب بالای پوسته یخی آن باشد.

با تلاش دانشمندان دانشگاه واشنگتون

نخستین ربات پرنده لیزری جهان ساخته شد

ROBOFLYیک نوع جدید از ربات پرواز بسیار کوچک و سبک است این ربات قادر به پرواز و کنترل توسط لیزر است. این یک جهش بزرگ در طراحی هواپیماهای کوچک هوایی است که معمولا به دنبال پشتیبانگیری از یک منبع قدرت بسیار کوچک هستند .

پا بر پدال نخستین دوچرخه ساخته شده با پرینتر سه بعدی جهان بگذارید

این شرکت در حال مذاکره با چندین تولید کننده دوچرخه است، این شرکت در نهایت امیدوار است تا قطعات هوا و فضا و دیگر وسایل کاربردی را عرضه کند.

تولید برق از میوه ها و سبزیجات

میوه ها و سبزیجات الکتریسیته را به همان شیوه ای تولید و انتقال می دهند که محلول نمکی یک مدار الکتریکی اینکار را می کند.از نظر فنی، هر میوه یا سبزی می تواند یک هادی یونی باشد، اما برخی از آن ها نسبت به دیگران بهتر است.

کشف راز ماند گاری ۵۰۰ ساله برج کج پیزا

ارتفاع قابل توجه و سختی برج با ترکیبی از نرمی خاک پایه باعث شده ویژگی های ارتعاشی ساختار به طور قابل توجهی اصلاح شود و برج با حرکت زمین ناشی از زمین لرزه تحریک نشود .