آرشیوآرشیوپیش خوان اخبار
آرشیوپیش خوان اخبار

مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان؛

داوطلبانه و رایگان، روزانه بیش از ۱۲ هزار ماسک و ۶۰۰ گان بیمارستانی تولید و در اصفهان توزیع می شود

مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان اول از همه در کشور ستاد مبارزه با کرونا را تشکیل داده و با راه اندازی پویش همدلی با کارگاههایی که توسط خود مردم راه اندازی شده روزانه بیش از ۱۲ هزار ماسک و ۶۰۰ گان بیمارستانی بصورت داوطلبانه تولید و بین گروههای نیازمند و بیمارستانهای اصفهان و چند استان دیگر بطور رایگان توزیع می شود.

مسئول موکب احباب الرضا(ع) زنجان:

هدف ما فقط خدمت به مردم است

میثم اشرفی با بیان اینکه هدف ما فقط خدمت به مردم است گفت: ضد عفونی و گند زدایی معابر شهری را شروع کرده ایم و امروز در فاز های بعدی همان کار را ادامه خواهیم داد

منتخب مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در گفتگو با علم و فناوری عنوان کرد:

اقتصاد مقاومتی؛ شاه کلید حل مسائل اقتصادی کشور/ نقش مهم سه قوه در تحقق شعار جهش تولید/ مهمترین عامل درجهش ناگهانی تولید؛ استفاده از ظرفیتهای مغفول

در گفتگویی تفصیلی با محمدمهدی فروردین، منتخب مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین به ابعاد مختلف شعار سال با عنوان جهش تولید پرداختیم.

ارزش مجوز محصولات دانش بنیان به چه میزان است؟

با تقلبی اعلام شدن محصولی که پیش از این از سوی پارک علم و فناوری مجوز دریافت کرده بود بار دیگر این سوال مطرح می شود که براستی این مجوز ها به چه میزان اعتبار دارد؟

گزارش؛

سیزده بدر تعطیل!

به دلیل شیوع ویروس کرونا اسمال سیزده بدر در سراسر استان فارس برگزار نخواهد شد.

مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات از جهش های اولویت داراست/ در سال رونق تولید، بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را حمایت کردیم

خالد گمار با بیان این که در سال گذشته رونق تولید با تلاشی که در کشور صورت گرفت محقق شد، جهش های اولویت دار به منظور جهش تولید را جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات عنوان کرد و خبر داد: در سال گذشته این سازمان توانست بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را مورد حمایت خود قرار دهد.

رئیس علوم پزشکی شهرکرد:

قطع زنجیره انتقال کووید ۱۹ نیازمند خودداری هم استانيان از خروج غير ضروري از منزل است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: قطع زنجيره انتقال کوويد ۱۹ نيازمند احساس مسئوليت همگاني، همراهي و همکاري مردم و خودداري هم استانيان از خروج غير ضروري از منزل و مسافرت خارج از استاني مي باشد.

ویروس شایعه و ترس را مهار کنیم

برای جلوگیری از ترس و استرس ناشی از کرونا ویروس، نیازی نیست شهروندان به صورت مداوم در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اخبار درست یا نادرست و شایعات کرونا را دنبال کنند؛ در چنین شرایطی شهروندان رفته رفته دچار چالش روحی و روانی گسترده در جامعه می‌شوند و از گزند افکار پریشان و ناامید کننده که متأثر از فضای عمومی حاکم بر جامعه است رهایی پیدا نمی‌کنند.

یک کارشناس اقتصادی مطرح کرد؛

۱۴ راهکار جهش تولید ملی/نقش استان بوشهر در جهش تولید کشور

استان بوشهر یکی از استان‌هایی است که نقش زیادی می‌تواند در جهش تولید کشور داشته باشد، بیش از ۹۰ درصد نفت کشور از جزیره خارک صادر می‌شود، ۸ درصد انرژی جهان در عسلویه وجود دارد همچنین وجود کشاورزی خارج از فصل و وجود شرکت‌های نفت و گاز و پتروشیمی می‌تواند نقش مهمی را در جهش تولید کشور ایجاد نماید.

بکارگیری پهبادها برای شناسایی افراد مبتلا به COVID ۱۹

دانشگاه استرالیا جنوبی (UniSA) و متخصص فن آوری پهپاد مستقر در کانادا Draganfly Inc با یکدیگر همکاری کرده اند تا یک پلت فرم پهپادی را برای شناسایی افراد مبتلا به COVID ۱۹ بکار گیرند.