ایلام

حمایت از ایده ها و طرح های فناورانه در بخش گیاهان دارویی

در جلسه سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی دو طرف ، بر توسعه و تجاری سازی محصولات ارزشمندگیاهان دارویی به عنوان ذخایر ملی تاکید کردند.

مسئول مرکز رشد پارک علم و فناوری استان ایلام :

تولیدات شرکت های دانش بنیان توان رقابت با محصولات خارجی را دارند

سارا میری اظهار کرد : استفاده از دانش نخبگان در تولیدات شرکت های دانش بنیان در بسیاری از موارد نشان داده است که محصولات این شرکت ها نه تنها با کیفیت تر از نمونه مشابه خارجی است ، بلکه توان تولید محصولات رقابت پذیر با محصولات خارجی را نیز از دیگر قابلیت های این شرکت ها است.

بهره مندی نخبگان بسیجی از کسر خدمت سربازی

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام خبر داد : در راستای اجرایی شدن طرح کسر خدمت سربازی ، شرایطی از جمله عدم مشمول بودن ارائه دهنده طرح و ارسال پروژه های دفاعی ، امنیتی ، اقتصاد مقاومتی ، محرومیت زدایی و حل مشکلات فناوری حوزه بسیج و سپاه در نظر گرفته شده است.

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام در نشست هم اندیشی با مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی

رسالت مرکز رشد و فناوری بسیج ، حراست و صیانت از نخبگان است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : امکانات مرکز رشد و فناوری بسیج استان توانسته است در بخش های الکترونیک و مکانیک و برق پاسخگوی نیاز مخاطبان باشد ، اما راستای رفع نیازمندی تمامی پژوهشگران ، مبتکران و محققان ، نیازمند حمایت جمعی سایر مراکز رشد و فناوری استان هستیم.

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه علوم پزشکی استان

تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام و دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام امضاء شد .

خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ایلام

فرشته نیازی

مسئول واحد پژوهش سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام معرفی شد

طی حکمی از سوی مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ،دکتر حبیب اله محمودیان به عنوان مسئول واحد پژوهش و مطالعات این سازمان معرفی شد.

تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی و اداره کل استاندارد ایلام امضا شد

طی تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد استان و سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری ایلام دو طرف بر همکاری و تعاملات مشترک تاکید کردند.

طرح ها و ایده های فناورانه در راستای مبارزه با کرونا در اولویت حمایت سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام : در راستای تحقق تحقق شعار جهش تولید و مبارزه با بیماری کرونا اقداماتی همچون فراخوان عمومی به نخبگان و فناوران ، طرح موضوع در دانشگاههای استان ، اطلاع رسانی در رسانه و فضای مجازی و تشکیل کارگروههای تخصصی در دستور کار قرار گرفته است .

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام در نشست مرکز رشد دانشگاه آزاد

رشد ، توسعه و فناوری جوامع پیشرفته نتیجه اعتماد به نخبگان است

محمود علی پور اظهار کرد: رشد ، توسعه و فناوری جوامع پیشرفته نتیجه تعهد ، مهارت و تفکرنخبگان بوده و فراهم نمودن بسترهای مناسب و سرمایه گذاری در این عرصه توسعه تکنولوژی در ابعاد مختلف را در پی داشته است .