ایلام

اعلام برنامه های هفته بسیج استان ایلام/ جشنواره جهادگران علم و فناوری محوری ترین برنامه هفته بسیج در ایلام

جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اظهار کرد : بسیج چهار دهه از آغاز فعالیت خود را پشت سر گذاشته و خوشبختانه در این مدت ، نقش بسیج در عرصه های مختلف جامعه از جمله صنایع دفاعی ، فرهنگی ، علمی ، فناوری ، محرومیت زدایی و سازندگی کاملاً مشهود بوده است.

برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای علمی بسیج /حمایت قاطع نخبگان از رهنمودهای رهبری

در نمایشگاه جهادگران علم و فناوری آثار و محصولات برتر نخبگان ، محققان و فناوران بسیجی در سالن مجتمع رفاهی فرهنگیان ایلام در معرض نمایش قرار خواهد گرفت .

تفاوت دانش آموزان مدارس عادی و تیزهوشان از حیث کارآمدی

مشاوران تحصیلی بر این باورند که تفاوتهای فراوانی در دانش آموزان وجود دارد که این تفاوت ها در آموزش نقشی اساسی ایفا می کنند، چرا که دانش آموزان از نظر قوه حافظه ، یادگیری ، کارآمدی ، نگرش ها ، سبک های شناختی ، واکنش های هیجانی و توانایی تفکر منطقی ، با یکدیگر تفاوتهای مهمی دارند

آیا ترس می تواند جنبه های مثبت داشته باشد/چه راهکارهایی برای عبور از ترس وجود دارد

ترس از شکست خوردن ، عدم موفقیت ، ترس از آینده ، پذیرفته نشدن ، ناامید شدن و مورد قضاوت قرار گرفتن از دیگر مواردی است که بر روی توانایی هایمان تاثیر می گذارد و حتی می تواند ما را ابراز کردن خود و حرکت آگاهانه به سمت خواسته هایمان باز دارد .

برگزاری راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری راهپیمایی در محکومیت اقدامات آشوبگرانه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی در روز چهارشنبه خبر داد.

بررسی نقش مشکلات روانشناختی ناشی از تصادفات رانندگی

بیماری های روان پزشکی از جمله عوامل و عناصری است که بر توانایی رانندگان اثرگذار بوده و اختلال شخصیت یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که با حوادث رانندگی ارتباطی مستقیم دارد .

سپاه: با هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد می‌کنیم/ لزوم عزم قوا برای پاسخ به مطالبات مردم

سپاه پاسداران در بیانیه ای با قدردانی از تیزهوشی و بصیرت مردم در جداسازی مطالبات و صف اعتراض از اغتشاشگران و تاکید بر لزوم تلاش همه قوا در پاسخگویی به مطالبات به حق مردمی، اعلام کرد: با ادامه هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آسایش و آرامش مردم قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

دلایل سرمایه گذاری غرب بر روی فضای مجازی / تاثیر فضای مجازی بر بی حجابی

گسترش قارچ گونه ی شبکه های فارسی زبان و کانال ها و شبکه های مجازی ، که با پخش کلیپ ها و سریال های غیر اخلاقی هدفی جز قطع ریشه های فرهنگی جامعه و تعرض به حریم خانواده ها را ندارند از برنامه ریزی های بلند مدت دشمنان دین و فرهنگ ایران اسلامی است.

گذری بر مقایسه سبک زندگی از دیروز تا امروز

شيوه زندگي يا سبک زيستن منعکس کننده گرايش ها، تمايلات، رفتارها، عقايد و ارزش هاي يک فرد يا جامعه است و مجموعه اي از طرز تلقي ها، عادت ها، نگرش ها، سليقه ها، معيارهاي اخلاقي و سطح اقتصادي، در کنار يکديگر طرز زندگي کردن فرد يا گروهي را مي سازند

چاردیواری‌ هایی که تنها حکم سقف را دارند/بررسی مشکلات و مسائل حاشیه نشینان

حاشیه نشینی بافت هایی که بدون مجوز و خارج از برنامه ریزی رسمی و قانونی توسعه شهری ، بسیاری از مهاجرین و تهیدستان شهری را در حاشیه یا خارج از محدوده شهرها جای داده است