فارس

تأکید بر نقش اولیا به‌عنوان یکی از ارکان اصلی تربیت دانش آموزان

مدیر آموزش‌وپرورش اقلید با اشاره به نقش اولیا در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی مدارس، تأکید کرد: منظور از مشارکت اولیا، تأمین هزینه‌های مدرسه نیست بلکه امروزه، والدین یکی از ارکان اصلی تربیت و پرورش دانش آموزان هستند.

دوشنبه ها با کتاب؛

کتاب سیرتا پیاز خرما؛ کتابی برای آگاهی کامل از صفرتاصد خرما

دوشنبه هر هفته با معرفی یک کتاب کاربردی و علمی از جنبه های مختلف مهمان مخاطبانمان هستیم و این هفته کتاب کتاب سیرتا پیاز خرما؛ کتابی برای آگاهی کامل از صفرتاصد خرما را برای همه علاقمندان به اقتصاد مقاومتی معرفی خواهیم کرد.

مژده به اعزامی های به خدمت؛

جذب امریه سربازی در ۹ رشته در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات در ۹ رشته نسبت به جذب امریه سربازی اقدام کرده است.

کارشناس مسائل اجتماعی شهرستان لامرد مطرح کرد:

استفاده بیش از حد از شبکه های اجتماعی خلاقیت افراد را نابود می کند

کارگاه آموزش پیشگیری از انحرافات فضای مجازی و رفتارهای پرخطر ویژه دانش آموزان هنرستان دخترانه حضرت زهرا و ام کلثوم (س) به مناسبت هفته بهداشت روان برگزار گردید.

مسئول علمی ناحیه محمدرسول الله(ص) در گفتگو با علم و فناوری:

متاسفانه برخی در سپاه حوزه علمی را هنوز به درستی درک نکرده اند

حسین پور گفت: متاسفانه برخی در سپاه حوزه علمی را هنوز به درستی درک نکرده اند.

مجموعه شفاف نامه آبی؛

آب پنهان و رد پای آبی پیش چشم افکار عمومی

با نگاه هوشمندانه به این مقوله مهم و رشد فرهنگی و آگاهی عمومی و واردات برخی محصولات پر آب می توان این حجم عظیم آب مجازی نهفته در چرخه تولید انواع محصولات را بشدت کاهش داد. در جدول زیر میزان آب پنهان مصرف شده برای تولید برخی کالاها و محصولات کشاورزی آورده شده است امید است با نگاه خردمندانه، عالمانه و حقیقی به نعمت های خداوند، قدر آنها را بدانیم و در مصرف آنها نهایت دقت و شکر گزاری را به کار بندیم.

برگزاری یادواره شهید محمدتقی زرین کلاه در اقلید

یادواره شهید محمدتقی زرین کلاه، هم‌زمان با سالگرد شهادت این شهید والامقام در آستان مقدس امامزاده عبدالرحمان (ع) اقلید برگزار شد.

به مناسبت هفته جهانی فضا در شیراز برگزار می شود؛

مجموعه برنامه های آشنایی با اخترشناسی

به مناسبت هفته جهانی فضا، انجمن اخترشناسی شیراز با حمایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس اقدام به برگزاری برنامه هایی به منظور ترویج اخترشناسی در روز جمعه در شیراز خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس در آیین معارفه دانشجویان جدید الورود:

فلسفه دانشگاه علمی کاربردی کاربینی و کارورزی می باشد

دکتر دانش منش با تاکید بر اهمیت بحث کیفیت در دانشگاه علمی کاربردی اذعان داشت: ما تنها دانشگاهی هستیم که مراکز بی کیفیت و آن هایی که سطح مطلوبی نداشتند را تعطیل کردیم و از ۵۴ مرکز آموزشی به ۲۲ مرکز رسیده ایم.

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

ارزش افزوده با طرح و برنامه هدفمند در محله تاریخی و منحصر بفرد اسحاق بیگ شیراز

سعید زحمت کشان در گفتگو با علم و فناوری گفت: : بافت تاریخی فرهنگی شیراز یک نگاه بنیادین و پارادایم خاص خود را می طلبد و مداخلات ما باید در سطح های مختلفی از جمله بازآفرینی و نوزایی صورت بگیرد و این یک اقدام کاملا تخصصی که با مشارکت شهروندان محلی ، بخش دولتی و خصوصی و همچنین فعالان این عرصه به نتیجه می رسد که برای حرکت در یک مسیر درست نیازمند طرح های استراتژیک و هدفمند با مشخص کردن شرح وظایف جامعه هدف درگیر با آن راهبری خواهد شد .