فارس

خواسته مردم حرکت به سمت شهر هوشمند است

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در نخستین نشست همکاری مشترک شرکت برج الکترونیک شیراز و مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران «مگفا» و فاوا شهرداری شیراز گفت: حرکت به سمت شهر هوشمند یکی از خواسته های به حق مردم می باشد .

کاهش ابتلا به آنفولانزا درپی اعمال محدویت‌های کرونایی

یک میکروبیولوژیست گفت: اعمال محدودیت های کرونایی و افزایش رعایت نکات بهداشتی، موارد ابتلا به آنفولانزا طی یکی دو سال اخیر به کم ترین میزان خود در سطح جهانی رسیده است .

مسابقه طرح کسب و کار روستایی در فضای مجازی برگزار می‌شود

مسابقه طرح کسب و کار روستایی با محور‌های کسب و کار دیجیتال در فضای مجازی، گردشگری و زنجیره خدمات مرتبط با آن به همت مدیریت گردشگری دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد .

باحضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی صورت گرفت:

سلول احیا شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدار تولید شد

باحضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، سلول احیا شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدار تولید شد.

گردش یک روزه اعضاء کارگروه علمی بسیج در لامرد

رئیس کارگروه بسیج علمی شورای راهبردی لامرد گفت: مرکز رشدصنعت، دفتر ارتباط صنعت با دانشگاه، میزگردهای تخصصی ماهیانه با صنعت راه اندازی، مشکلات مبتلابه روز راه اندازی شود.

کتاب " آینه های بی غبار " در لامرد رونمایی شد

نخستین کتاب "آینه های بی غبار " با موضوع زندگی نامه و وصیت نامه شهدای دانشجوی دانشگاه شیراز به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در لامرد رونمایی شد.

در گفت وگو با علم و فناوری مطرح شد:

ضرورت ایجاد مراکز رشد و علم و فناوری در سطح کشور

یک فعال اجتماعی گفت: با ایجاد مراکز رشد و علم و فناوری در سطح کشور میتوان هم از فرار مغزها جلوگیری کرد و هم جوانان با استعداد داخلی، توانایی خود را شکوفا سازند و ایجاد کننده موقعیت‌های شغلی باشند.

برگزاری استارت‌آپ انار در نی ریز

رویداد شتاب فرآوری انار در مرکز آموزش علمی کاربردی نی ریز برگزار می شود.

۳۵ استاد دانشگاه شیراز درجمع دانشمندان ۲ درصد برتر جهان

اساس شاخص ‌های استنادی استاندارد الزویر در سال ۲۰۲۰ میلادی، ۳۵ عضو هیأت ‌علمی دانشگاه شیراز در شمار دانشمندان ۲ درصد برتر جهان قرار گرفتند .

جایگاه و اهمیت صنعت بسته بندی

بسته بندی که شامل ایجاد پوشش مناسب برای تمامی محصولات موجود در بازار می باشد، به عنوان یکی از اصلی ترین امور پیش از عرضه هر کالایی بسیار حائز اهمیت است.