بوشهر

به کمک فناوری‌های جدید خواهید دید؛

آینده بازار ۱۵ میلیارد دلاری VR (واقعیت مجازی)/چشم بسته سفر کنید

واقعیت مجازی یا Virtual Reality فناوری است که در آن انسان در دنیای مجازی تعاملی قرار می‌گیرد و با حرکت دادن سر خود می‌تواند در این دنیا حرکت کند؛ واقعیت مجازی فناوریی است که در آن محیطی مجازی در جلوی چشمان کاربر قرار می‌گیرد و براساس حرکت سر و بدن آن محیط مجازی تعامل برقرار می‌کند.

مسئول سازمان بسیج علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

مکتب امام حسین(ع) یک مکتب علمی است/یاس و نا امیدی دشمن رشد علمی است

دکتر حمزه شیخیانی، مسئول سازمان بسیج علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مکتب امام حسین(ع) یک مکتب علمی است که انقلاب ما نیز از همین مکتب نشات گرفته است و این انقلاب با وجود تحریم‌ها و فشارهای بسیار دشمنان، از رشد علمی متوقف نشده است و با کمترین امکانات توانسته است در زمینه‌های مختلف علمی بیشترین بهره‌وری را داشته باشد.

مسئول کارگروه شهدا خانه نخبگان شهید نادر مهدوی؛

برای ترویج فرهنگ شهدا باید خون دلها خورد/دانشگاه بستری مناسب برای زنده نگه داشتن یاد شهداست

مسئول کارگروه شهدا خانه نخبگان شهید نادر مهدوی به منظور هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های کنگره شهدای ۲۰۰۰ شهید و سرداران استان بوشهر، نشستی با تعدادی از اساتید دانشگاه‌های استان در موسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها برگزار نمود.

جانشین مرکز رشد شهید ضنجرسیم،

دوره‌های آموزشی، ابزار مهمي در ارتقاء كيفيت خدمات و نوع آوري است

پایگاه علمی و پژوهشی شهید باهنر دشتستان، تحت نظارت مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم با هدف شناسایی افراد مستعد، هر ساله در رشته‌های متعدد علمی دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

در دیدار با خانواده شهید مهدوی؛

دشمن از سرخی خون شهدا می‌ ترسد/پایداری و بصیرت رمز موفقیت مردم ایران در دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا و خانواده بزرگوارشان اعضای پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی (س) از خانواده شهید نادر مهدوی در روستای بحیری دیدار کردند.

به دنبال افزایش متقاضیان ثبت نام در سایت های کاریابی خارجی؛

پلیس فتا از فیشینگ با ترفند اشتغال در سایت‌های کاریابی خارجی خبر داد

پلیس فتا از فیشینگ با ترفند اشتغال در سایت‌های کاریابی خارجی خبر داد و به افرادی که دارای تحصیلات دانشگاهی تخصصی و جویای کار هستند هشدار داد مراقب این گونه فیشینگ‌ها از طریق سایت‌های اینترنتی کاریابی باشند.

با انتشار اطلاعیه در سایت رسمی فروشگاه مجازی گوگل؛

هشدار گوگل برای حذف دو نرم‎ افزار مخرب سیستم عامل اندروید/این نکات را جدی بگیرید!

گوگل با انتشار اطلاعیه در سایت رسمی فروشگاه مجازی گوگل و اعلام اخطار به کاربران سیستم عامل اندروید از آن‌ها خواسته‌ است هرچه سریع‌تر اپلیکیشن‌های Sun Pro Beauty Camera و Funny Sweet Beauty Selfie Camera از گوشی‌های خود حذف و دیگر این برنامه‌ها را دانلود نکنند.

مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر؛

بیماری «لکه سفید» در سایت‌های پرورش میگوی استان بوشهر

بر اساس بررسی‌های انجام شده بیماری لکه سفید میگو در سایتهای پرورشی بویرات دیلم، حله گناوه، بندرریگ و شیف بوشهرمشاهده شده است. برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به میگوهای تولیدی و پیشگیری از گسترش آن برداشت میگو از سایت‌های پرورشی استان بوشهر آغاز شده است.

مسئول سازمان علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

شهرستان دشتی دارای بهترین پیشینه علمی در استان است

اولین جلسه شورای علمی سپاه امام رضا(ع) ناحیه شهرستان دشتی با حضور مسئولین مراکز علمی و روسای دانشگاه شهرستان به منظور بررسي ظرفیت‌ها و توانايي علمي در تخصص‌هاي مختلف در سالن جلسات برگزار گردید.

صبح امروز؛

تجلیل از برترین های بسیج در جشنواره مالک اشتر شهرستان دشتی

سومین جشنواره مالک اشتر شهرستان دشتی، صبح امروز با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر و بسیجیان و پاسداران شهرستان دشتی در سالن شهدای اجتماعی شهر خورموج به منظور معرفی فرماندهان و مسئولان برتر در رده های مختلف، توسعه و فرهنگ شایسته سالاری، ایجاد زمینه های تعالی بخشی سازمانی برگزار گردید.