آرشیواخبار همایش های علمی

سومین کنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت ، اقتصاد و توسعه

سومین کنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت ، اقتصاد و توسعه روز ۲۳ تیرماه ۹۷ در تفلیس گرجستان توسط سازمان بین المللی مطالعات دانشگاهی-دانشگاه جورجیا برگزار می شود.

چهارمین همایش ملی علوم و فناوری های نوین ایران

چهارمین همایش ملی علوم و فناوری های نوین ایران به همت انجمن توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در تاریخ ۵ تیرماه ۹۷ برگزار می شود.

سومین کنفرانس سالانه ملی راهکارهای نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ سومین کنفرانس سالانه ملی راهکارهای نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی در روز سی ام اردیبهشت ۹۷ در مشهد مقدس برگزار می گردد.

دومین همایش بین المللی مدیریت، حسابداری، اقتصاد و علوم اجتماعی

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ دومین همایش بین المللی مدیریت، حسابداری، اقتصاد و علوم اجتماعی به همت جهاد دانشگاهی استان همدان در روز پانزدهم اردیبهشت ۹۷ برگزار می گردد.

اولین همایش ملی مدلسازی و پژوهش های نوین در مهندسی مکانیک

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ اولین همایش ملی مدلسازی و پژوهش های نوین در مهندسی مکانیک در روز بیستم اردیبهشت ۹۷ در دانشگاه آزاد لنگرود برگزار می گردد.

اولین همایش ملی توسعه اقتصاد مقاومتی با محوریت کارآفرینی صنعتی و اجتماعی

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ اولین همایش ملی توسعه اقتصاد مقاومتی با محوریت کارآفرینی صنعتی و اجتماعی به همت جهاد دانشگاهی در روز بیستم اردیبهشت ۹۷ در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار می گردد.

نخستین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه(سربازان)

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری نخستین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه(سربازان) روز چهارشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه در مرکز همایش های امام علی(ع) برگزار می گردد.