افتتاح شد:

آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد "امامت" در شهرستان صحنه

به همت معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه صحنه و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان، آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد " امامت" در مکان جدید این مرکز در دانشگاه آزاد، افتتاح گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ تعامل موثر با دانشگاه ها، مراکز علمی، پژوهشی، صنعتی و دستگاه های ذی ربط در کشور و بهره گیری از ظرفیت ها، توانمندی ها و حمایت های آنان، یکی از  برنامه های سازمان بسیج علمی کشور است که این امر در استان کرمانشاه نیز از سوی مسئولین علمی بسیج با رایزنی و پیگیری مبادلات علمی در قالب عقد تفاهم نامه همکاری با مراکز علمی و پژوهشی اجراء می شود.

معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه صحنه یکی از شهرستان های پیشتاز در زمینه همکاری و عقد تفاهم نامه با ادارات و مراکز علمی در شهرستان است که تاکنون با دو دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور شهر صحنه، مرکز فنی و حرفه ای، ادارات آموزش ‌و پرورش، نیروی انتظامی، نهاد کتابخانه‌های عمومی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و دفتر امام جمعه شهرستان صحنه تفاهم نامه همکاری منعقد نموده است.

یکی از تفاهم نامه های مهم این معاونت که در آبان ماه سال جاری به امضا رسید، تفاهم همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان صحنه در راستای هم افزایی و بهره وری از ظرفیت های موجود علمی و پژوهشی این مرکز علمی بود و در آن بر تخصیص مکانی برای راه اندازی مرکز رشد گیاهان دارویی " امامت" وابسته به معاونت علمی پژوهش سپاه ناحیه صحنه تاکید شد.

برهمین اساس و در گام نخست این تفاهم نامه، آیین افتتاح و تاسیس آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد با حضور حجت الاسلام و المسلمین کریمی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد شهرستان صحنه، دکتر فرشید وزیله، رئیس این دانشگاه و سرهنگ صادق مرادی خواه، معاون علمی و پژوهشی سپاه ناحیه صحنه برگزار شد.

گفتنی است تجهیزات، امکانات آزمایشگاهی و ملزومات اداری این مرکز توسط معاونت علمی و پژوهشی سپاه شهرستان و مکان آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد" امامت" توسط دانشگاه ازاد اسلامی مرکز صحنه تامین گردید.

پایان پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲:۲۰

شناسه خبر: 100573

مطالب مرتبط :
۱

سرهنگ نوروزی عنوان کرد:

مدیری می تواند به توانمندسازی افراد خود همت گمارد که ابتدا به توانمندسازی خود پرداخته باشد

جانشین معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه، یکی از مهمترین وظایف مدیران در هر سازمان و ساختاری را، توانمندسازی خود و کارکنان آن سازمان برشمرد و اظهار داشت: مدیری می تواند به توانمندسازی افراد خود همت گمارد که ابتدا به توانمندسازی خود پرداخته باشد. بنابراین هر مدیری قبل از توانمندسازی کارکنان خود، باید به توانمندسازی خویش بپردازد.

پاکدشت

افتتاح نخستین نمایشگاه گل و گیاه تولید شده توسط دانش آموزان دارای معلولیت

پس از تولید گل و گیاه توسط دانش‌آموزان استثنایی، با همکاری مسئولان و خیرین، نمایشگاهی دائمی در روستای گلزار در اختیار افراد دارای معلولیت قرار گرفت تا با فروش محصولات، بخشی از نیازهای این افراد تأمین و مهمترین هدف بهزیستی در توانمند شدن معلولان محقق شود.

۱

در کرمانشاه برگزار شد:

دوه آموزشی کارآفرینی با هدف توانمندسازی بانوان بسیجی

مدیریت علمی و پژوهشی حوزه مقاومت بسیج خواهران فجر، دوره آموزشی کارآفرینی را با هدف توانمند سازی، خود اشتغالی، الگـوسازی و معرفی مـشاغل جـدید، شـناسایی و معرفی فرصت های کارآفرینی ویژه بانوان بسیجی را با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای پایگاهای مقاومت محلات برگزارکرد.

۱

پرستو عباسی پیشنهاد داد:

ایجاد نمایشگاه توانمندی های مرکز رشد، باهدف ایجاد امید و نشاط علمی در نخبگان

مسئول مرکز رشد گیاهان دارویی" امامت" شهرستان صحنه عنوان کرد: برپایی نمایشگاه های توانمندی مراکز رشد، برگزاری بازدیدهای علمی، برقراری تعاملات و تبادلات علمی با مراکز رشد دیگر شهرستان ها، زمینه ساز ارتقاء دانش نخبگان، ایجاد امید و نشاط علمی در آنان و همکاری و انگیزه‌ بالای نخبگان در عرصه جهاد علمی است.

۱

در دفتر امام جمعه منعقد شد:

گام بلند بسیج علمی و پژوهشی ناحیه صحنه در امضاء سومین تفاهم نامه همکاری سال ۱۴۰۰

سومین تفاهم نامه سال ۱۴۰۰ مدیریت بسیج علمی و پژوهشی ناحیه صحنه به امضاء حجت الاسلام و المسلمین خاص امیری، امام جمعه شهرستان و سرهنگ کاظمی، فرمانده این ناحیه رسید تا گام بلندی در راستای جهاد علمی برداشته شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب