برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از دوم لغایت ۱۰ بهمن‎ماه دایر است.علاقه‎مندان کتاب می‎توانند به آدرس سایت ketab.ir مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که در روز شنبه دوم بهمنماه افتتاح شده است، در حال برگزاری است و تا 10 بهمنماه ادامه دارد.

خدمات ارائه کتاب در این نمایشگاه 24 ساعته است و علاقه‎مندان و خریداران میتوانند ضمن بازدید از این نمایشگاه کتابهای مورد نظر خود، خریداری و سفارش دهند و از خدمات پستی رایگان جهت دریافت سفارشهای خود بهرهمند شوند. چنانچه خریداران کتاب در ادامه ثبت سفارش و دریافت مرسوله خود به مشکل برخوردند میتوانند با مرکز پاسخگویی پرسشهای مردمی از ساعت 9 الی 21 و از طریق شماره تماس 91009898 جهت راهنمایی تماس بگیرند.

به گفته آقای رمضانی رئیس نمایشگاه مجازی در این نمایشگاه 2100 ناشر داخلی و خارجی شرکت کرده، بیش از 200 هزار عنوان کتاب عرضه شده است.

علاقه‎مندان کتاب میتوانند به آدرس سایت ketab.ir مراجعه کنند و پس از ثبتنام در سایت از صفحه مربوط به ناشران بازدید نموده و کتابهای مورد نظر خود را جستجو و به بخش علاقمندیهای صفحه شخصی خود اضافه نموده سپس سفارش دهند. طبق آخرین اخبار هزینه ارسال کتاب با ناشران است و خریداران کتاب بابت دریافت پستی کتابهای خود هزینهای را پرداخت نمیکنند.

زمان انتشار: دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶:۵۰

شناسه خبر: 101305

مطالب مرتبط :
خانه کتاب

گزارش مدیرعامل خانه کتاب از عملکرد نمایشگاه مجازی کتاب تهران

گروه موضوعی کودک و نوجوان و آثار تالیفی صدرنشین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شدند

استقبال از گروه موضوعی کودک و نوجوان دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بسیار امیدوار کننده است و نشان از توجه والدین به مطالعه فرزندانشان است. بعد از آن کتاب با موضوع ادبیات، علوم اجتماعی، دین و تاریخ و جغرافیا بیشترین میزان فروش را داشته است.

برگزاری اولین دوره مسابقات ربات‌های آتش‌نشان به مناسبت دهه مبارک فجر

به همت معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نطنز؛

برگزاری اولین دوره مسابقات ربات‌های آتش‌نشان به مناسبت دهه مبارک فجر

اولین دوره مسابقات ربات‌های آتش‌نشان به همت معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نطنز با همکاری کمیته ورزش‌های الکترونیک هیأت ورزش‌های همگانی بادرود به مناسبت دهه مبارک فجر برای دانش‌آموزان ۶ الی ۱۲ سال دختر و پسر برگزار می‌شود.

۱

رئیس خانه نخبگان بسیج خبر داد:

کرمانشاه میزبان نخستین همایش بررسی بستاره ها و گشایش های نظری شعر سبز

دکتر پیمان لطیفی از برگزاری نخستین همایش تخصصی بررسی بستاره ها و گشایش های نظری شعر سبز(شعر زیست محیطی) با حضور پروفسور سعید امیدوار در ۱۱ بهمن ماه سخن گفت.

کروناا

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

باورهای غلط درمورد امیکرون/ حرکت فارس به قله پیک ششم کرونا

وضعیت کرونا در استان فارس با بی‌توجهی برخی از هم‌استانی‌ها رو به وخامت است و ممکن است در روزهای آتی شاهد اعمال مجدد محدودیت‌های کرونایی باشیم.

اُمیکرون

اُمیکرون

جهش ویروس کرونا

برگزاری ۳۴ رویداد فناورانه گام دوم دانشگاه آزاد استان اصفهان

با حضور مراکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان:

مرکز نوآوری فناورانه پست کشور در دانشگاه آزاد اصفهان راه‌اندازی می‌شود

با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و رییس مرکز نوآوری پست جمهوری اسلامی ایران،راه‌اندازی شعبه نوآوری این مرکز در استان اصفهان به مرکز رشد نوپا وابسته به دانشگاه آزاد واحد اصفهان(خوراسگان) واگذار شد.

مسابقه هوش و استعداد یابی

مسابقه هوش و خلاقیت

پدرام فروغی شاد از برگزاری سومین دوره مسابقه هوش و خلاقیت در استان البرز خبر داد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب