گزارشی از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به روز رسانی تعداد نسخه ‏‏های به فروش رفته و میزان فروش کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، نمایشگاه مجازی کتاب تهران در حالی سومین روز از برپایی خود را ادامه می دهد که تاکنون 220 هزار و 114 نسخه کتاب در آن به فروش رفته است که این میزان شامل 41 هزار 657 سفارش کتاب را شامل می شود.

بنا به گفته آقای اسماعیل جانعلی‌پور مدیر مجامع تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نمایشگاه 21 هزار عنوان کتاب خارجی نیز عرضه شده است.

در نمایشگاه امسال یک پویش «نذر کتاب» به راه افتاده است به این شکل یک درگاه اختصاصی به نام نذر کتاب در سایت نمایشگاه قرار دارد و افراد هر مبلغی را که تمایل داشته باشند میتوانند از طریق این درگاه واریز کنند و مشخصات و کد ملی افراد و گروه‏هایی که میخواهند کتاب سفارش دهند را هم اعلام می ‏کنند تا کد ملی این افراد با مبلغی که به عنوان کمک واریز شده است برای خرید کتاب شارژ میشود و افراد نیازمند نیز میتوانند از این طریق خرید  کتاب انجام دهند.

نمایشگاه مجازی کتاب تهران امسال نیز مانند دورههای گذشته شاهد برگزاری نشست‏های متعدد روزانه تا پایان نمایشگاه هستیم که عناوین این نشستها همه روزه از طریق سایت خانه کتاب ketab.ir اعلام میشود. علاقمندان برای حضور در این نشست ‏ها می توانند با شماره 02191006363 داخلی 231و225 اقدام نموده و یا از طریق فضای مجازی خانه کتاب در این نشست‏ ها شرکت نمایند.

 

زمان انتشار: سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰:۵۱

شناسه خبر: 101311

مطالب مرتبط :
برگزاری اولین دوره مسابقات ربات‌های آتش‌نشان به مناسبت دهه مبارک فجر

به همت معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نطنز؛

برگزاری اولین دوره مسابقات ربات‌های آتش‌نشان به مناسبت دهه مبارک فجر

اولین دوره مسابقات ربات‌های آتش‌نشان به همت معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نطنز با همکاری کمیته ورزش‌های الکترونیک هیأت ورزش‌های همگانی بادرود به مناسبت دهه مبارک فجر برای دانش‌آموزان ۶ الی ۱۲ سال دختر و پسر برگزار می‌شود.

۱

رئیس خانه نخبگان بسیج خبر داد:

کرمانشاه میزبان نخستین همایش بررسی بستاره ها و گشایش های نظری شعر سبز

دکتر پیمان لطیفی از برگزاری نخستین همایش تخصصی بررسی بستاره ها و گشایش های نظری شعر سبز(شعر زیست محیطی) با حضور پروفسور سعید امیدوار در ۱۱ بهمن ماه سخن گفت.

کروناا

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

باورهای غلط درمورد امیکرون/ حرکت فارس به قله پیک ششم کرونا

وضعیت کرونا در استان فارس با بی‌توجهی برخی از هم‌استانی‌ها رو به وخامت است و ممکن است در روزهای آتی شاهد اعمال مجدد محدودیت‌های کرونایی باشیم.

اُمیکرون

اُمیکرون

جهش ویروس کرونا

برگزاری ۳۴ رویداد فناورانه گام دوم دانشگاه آزاد استان اصفهان

با حضور مراکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان:

مرکز نوآوری فناورانه پست کشور در دانشگاه آزاد اصفهان راه‌اندازی می‌شود

با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و رییس مرکز نوآوری پست جمهوری اسلامی ایران،راه‌اندازی شعبه نوآوری این مرکز در استان اصفهان به مرکز رشد نوپا وابسته به دانشگاه آزاد واحد اصفهان(خوراسگان) واگذار شد.

فناوری‎های کاهش تلفات آب در کانال‎ها

توسط انتشارات فرزانگان دانش؛

کتاب «فناوری‎های کاهش تلفات آب در کانال‎ها» منتشر شد

کتاب «فناوری‎های کاهش تلفات آب در کانال‎ها» جز تازه‏ های نشر در سال ۱۴۰۰ است که امسال در نمایشگاه مجازی کتاب تهران نیز عرضه شده است.

۰

حضور یکصد واحد صنعتی در نمایشگاه توانمندی های لرستان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان خبرداد:یکصد واحد صنعتی در نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط محصولات خود را به نمایش گذاشته اند

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب