پارک علم و فناوری تمام قد در خدمت نخبگان است

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: تحقق شعار سال رهبری نیازمند خرد جمعی نخبگان بوده و در این راستا لازم است ضمن رفع موازی کاری، هم افزایی لازم بین نهادهای علمی صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام، «دکتر محمدرضا ولیزاده» در همایش مدیران علمی و فرماندهان پایگاههای علمی و پژوهشی استان ایلام با بیان اینکه پارک علم و فناوری تمام قد در خدمت نخبگان استان است گفت؛ تحقق شعار سال رهبری نیازمند خرد جمعی نخبگان بوده و در این راستا لازم است ضمن رفع موازی کاری، هم افزایی لازم بین نهادهای علمی صورت پذیرد.

وی افزود؛ تحقق شعار رهبر انقلاب جهت تولید ثروت و حرکت در مسیر اشتغالزایی بر پایه دانش بنیان،  منوط به نیازسنجی، ایجاد انگیزه و میدان دادن به جوانان نخبه است و امیدواریم با ورود جوانان نخبه، موتور محرکه علمی کشور روشن شده و زمینه تحقق شعار سال فراهم شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام اذعان کرد؛ بسیج علمی و پارک علم و فناوری اهداف مشترکی دارند که باید همگام با هم و بدور از موازی کاری به سمت عملیاتی شدن اهداف حرکت کرده و با مدیریت اصولی منابع و ظرفیت ها، در جهت توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند.

دکتر ولیزاده، راه اندازی طوفان فکری در سطح نخبگان سراسر استان را خواستار شد و عنوان کرد؛ حرکت مثبت نخبگان و خرد جمعی این قشر فعال، ایجاد انگیزه در نخبگان را به همراه داشته و طلیعه عمران و آبادانی بر پایه دانش را محقق خواهد کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه کارشناس پارک علم و فناوری استان ایلام به تشریح برنامه های حمایتی پارک از نخبگان پرداختند

انتهای پیام

خبرنگار: فرشته نیازی

زمان انتشار: یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۰:۳۴

شناسه خبر: 102174

مطالب مرتبط :
ی

تجمیع ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای حمایت حداکثری از نخبگان/استعدادیابی و استعدادپروری را از دوران کودکی و نوجوانی آغاز کنیم

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: استان ایلام از ظرفیت های عظیم نخبگی برخوردار است، اما بهره مندی از این ظرفیت مغفول مانده نیازمند حرکت در مسیر نخبگان و حمایت همه جانبه مسئولان از فعالیت های توسعه محور است.

ی

پایگاه های علمی بسیج مرکز ثقل شناسایی نخبگان است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت؛ پایگاههای علمی بسیج مرکز ثقل شناسایی نخبگان و فعالیتهای علمی در سراسر استان بوده و باید با همکاری این پایگاهها، زمینه کشف استعدادها و ظرفیت های مناطق دور و نزدیک استان فراهم شود

ی

توسعه و پیشرفت کشور مستلزم تزکیه و علم و دانش است/ زمینه حمایت از نخبگان فراهم شود

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: فلسفه بعثت انبیاء الهی بر پایه تزکیه و علم و دانش نهاده شده و هرگاه در جامعه این دو مقوله مهم نهادینه شود توسعه و پیشرفت عملیاتی خواهد شد.

ی

تجاری سازی محصولات نخبگان از اولویت های پارک علم و فناوری است

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام اظهار کرد: تجاری سازی محصولات مخترعان و صاحبان واحدهای فناور از اولویت های این نهاد است و برای تحقق این امر باید همه مسئولان پای کار باشند.

ب

دکتر ولیزاده سکاندار پارک علم و فناوری ایلام شد

طی حکمی از سوی دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، «دکتر محمدرضا ولی زاده» استادیار دانشگاه ایلام، به عنوان رئیس پارک علم و فناوری ایلام منصوب شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب