فرمانده پایگاه ولایت قزوین خبرداد :

آموزش کار با رایانه در راستای ارتقا سطح علمی و مهارتی دانش آموزان

فرمانده پایگاه ولایت قزوین گفت: با برگزاری دوره ها و کارگاه های فنی به دنبال افزایش سطح مهارت دانش آموزان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و توسعه ابتکارات، اختراعات و نوآوری در بین بسیجیان هستیم.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان قزوین؛ سیدجواد خسروی فرمانده و مسئول پایگاه علمی بسیج ولایت سپاه ناحیه امام حسن(ع) خبر داد کارگاه آموزش کار با رایانه برای جمعی از دانش آموزان  این پایگاه برگزار شد.

خسروی اذعان کرد: یکی از منظورهای ایجاد و راه اندازی پایگاه های علمی،ارتقاء سطح منزلت بسیج و افزایش توانمندی و مهارت بسیجیان در ابعاد مختلف زندگی و تحصیلی است.

خسروی گفت: افزایش کارایی و اثر بخشی بسیجیان با روش های خلاقانه  و تفکر محور،توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش در بین بسیجیان،اشاعه فرهنگ بسیجی در حوزه علمی، پژوهشی و فناوری ،پرنمودن اوقات فراغت بسیجیان،ایجاد زمینه فعالیت های علمی به صورت گروهی و ارتقاء سطح توانمندی بسیجیان پایگاه از جمله اهداف ایجاد پایگاه های علمی است.

وی اظهار کرد:نقش آفرینی بسیجیان در توسعه و شکوفایی محدوده سرزمینی و فعالیت خود باعث سنجش استعداد و توانایی شان شده و در همین مسیر استعدادهای این عزیزان شکوفا می شود.

فرمانده پایگاه ولایت قزوین گفت: با برگزاری دوره ها و کارگاه های فنی به دنبال افزایش سطح مهارت دانش آموزان، فارغ التحصیلان دانشگاهی  و توسعه ابتکارات، اختراعات و نوآوری در بین بسیجیان هستیم.

خسروی بیان کرد: برنامه های خوبی در پایگاه علمی ولایت قزوین در حال اجرا است،چراکه یکی از وظایف پایگاه بسیج پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در ایان تابستان است و لذا به دنبال طرحی برای این موضوع بودیم تا بتوانیم از این فرصت بهترین استفاده را نمائیم.

وی اظهارداشت : در راستای توانمند سازی دانش آموزان بسیجی و ارتقاء سطح علمی و مهارتی این عزیزان با همفکری مسئولان و همچنین والدین دانش آموزان طرح علمی شمیم یاس برنامه ریزی و تدوین شد.

خسروی افزود: یکی از کارگاه ها و کلاس های مهارت آموزی دانش آموزان،کارگاه آشنایی کار با رایانه بود.  این کارگاه آموزشی در راستای طرح عظیم علمی شمیم یاس برگزار شد.

وی گفت: در این کلاس که از اساتید خبره بسیجی استفاده شد،تعدادی از علاقه مندان شرکت کردند و به سوالات آنها در رابطه  با سیستم و نرم افزارهای کامپیوتری پاسخ داده شد.

وی خبر داد: به دنبال برگزاری کلاسهای تقویتی با موضوعات دیگری از جمله ریاضی و فیزیک  و زبان برای دانش آموزان پایگاه هستیم.

انتهای پیام

زمان انتشار: سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷:۳۱

شناسه خبر: 36121

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب