مسئول پایگاه علمی پژوهشی مالک اشتر :

پایگاه مالک اشتر هرمزگان محصولات ابتکاری و اقتصادی را حمایت می کند

طرح‌های مورد حمایت مادی و معنوی این سازمان مربوط به بخش‌های انرژی پاک و تجدیدپذیر،ایده‌ها و طرح‌های مربوط به مدیریت بحران از قبیل زلزله، ساخت دستگاه‌ها ، ایده‌های مربوط در حوزه برق الکترونیک را شامل می شود .

محمدرضا نعیمی مسئول پایگاه علمی پژوهشی مالک اشتر هرمزگان طی گفتگویی اختصاصی پیش از ظهر امروز باخبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان ، گفت: پایگاه علمی پژوهشی  مالک اشتر هرمزگان ناحیه مقاومت بسیج سپاه  میناب  در نظر دارد تا از تعداد محدود طرح‌های اختراعی و ابتکاری که دارای سه ویژگی نوآوری، محصول محور و قابلیت تجاری سازی باشند را مورد حمایت قرار دهد.

وی افزود: طرح‌های مورد حمایت مادی و معنوی این سازمان مربوط به بخش‌های انرژی پاک و تجدیدپذیر،ایده‌ها و طرح‌های مربوط به مدیریت بحران از قبیل زلزله، ساخت دستگاه‌ها ، ایده‌های مربوط در حوزه برق الکترونیک را شامل میشود .

نعیمی اظهارداشت: حمایت های دیگراین پایگاه  شامل داروهای گیاهی و طرح های اختراعی محققان و مختران استان می باشد که درصدد شناسایی و حمایت مادی و معنوی ازاین محققان و طرحهای ابتکاری شان هستیم.

این مقام مسئول تاکید کرد: همچنین طرح‌های تحقیقاتی در حوزه صنایع دفاع و پدافند غیر عامل و نیز حمایت ویژه و خاص از طرح‌های دانش بنیان  و دانش آموزی در برنامه کاری این پایگاه قرار دارد.

وی در پایان گفت: مبتکرین برای ثبت نام و ارائه طرح می‌توانند با شماره تلفن09176256683 و09217473589 یا از طریق آدرس ایمیلnovin79elec@gmail.com@novin79elec نسبت به معرفی ایده و نحوه دریافت کمک‌های مادی و معنوی در نظر گرفته شده اطلاعات کافی کسب کنند.

 

انتهای خبر/

فروغ مسلم زاده

 

زمان انتشار: دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰:۳۵

شناسه خبر: 36499

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب