سخنان ترامپ گواه آشکار فروپاشی فرهنگی نظام آمریکا است خبرگزاری علم و فناوری - سخنان ترامپ گواه آشکار فروپاشی فرهنگی نظام آمریکا است
بیانیه دانشگاه رازی؛

سخنان ترامپ گواه آشکار فروپاشی فرهنگی نظام آمریکا است

بلافاصله پس از سخنان تند و یکجانبه رئیس جمهور آمریکا علیه ایران، موج واکنش‌ها و موضع گیری‌ها در اقشار مختلف از جمله دانشگاهیان به راه افتاده است. دانشگاهیان دانشگاه رازی نیز با برپایی تجمع و صدور بیانیه، مواضع خود را اعلام نمودند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ ظهر امروز اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه رازی کرمانشاه با برپایی تجمع مشترک در محوطه دانشگاه رازی و صدور بیانیه‌ای به اظهارات شب گذشته رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان دادند.

در این تجمع دانشگاهیان ضمن محکوم نمودن سخنان دونالد ترامپ و برخورد نامناسب نظام آمریکا با جهان، اقدام به صدور بیانیه‌ نمودند. در این بیانیه سیاست‌های آمریکا در قبال ایران «خصمانه» و «گواه آشکار فروپاشی اخلاقی و فرهنگی دولت آمریکا» توصیف شده است.

اساتید و دانشجویان صادر کننده این بیانیه حمایت قاطعانه و کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دولت جمهوری اسلامی اعلام و بر حفظ وحدت در بین آحاد جامعه تأکید ورزیده‌اند. این بیانیه همچنین «سخنان خارج از عرف دیپلماتیک» رئیس جمهور آمریکا را موجب انزوای هرچه بیشتر آن کشور دانسته است.

بیانیه مذکور با لحن صریح و شدید مسبب تروریسم در بیشتر نقاط جهان را دولت آمریکا دانسته و افزوده است: «ملت ایران با بهره گیری از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب هرگز تسلیم زیاده­ خواهی آمریکا و دیگر ابرقدرت‌ها نخواهد شد».

انتهای پیام/ سعید سعیدی

زمان انتشار: شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴:۵۳

شناسه خبر: 37957

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب