رییس پارک علم وفناوری هرمزگان :

تعامل پارک فناوری و اوقاف هرمزگان بیشتر می شود

نشست مشترک پارک علم و فناوری هرمزگان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان در راستای تعامل و استفاده از ظرفیت طرفین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان ؛ دکتر علی فتی رییس پارک علم وفناوری صبح امروز گفت: اوقاف هرمزگان از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان پارک هرمزگان بهره می گیرد

فتی گفت: نشست مشترک پارک علم و فناوری هرمزگان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان در راستای تعامل و استفاده از ظرفیت طرفین برگزار شد.

 دکتر علی فتی با اشاره به ظرفیت های پارک علم و فناوری هرمزگان در ارائه خدمات به ادارات و سازمان های دولتی افزود: پارک هرمزگان به دلیل دارا بودن شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف امکان خدمات رسانی را دارد.

به گفته وی، استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد مقاومتی نقش به سزایی خواهد داشت از این رو اداره کل اوقاف هرمزگان نیز به جهت کمک به این حوزه که تاکید مقام معظم رهبری است قول همکاری و استفاده از این ظرفیت ها را داده است.

فتی خاطرنشان کرد: اوقاف هرمزگان در این راستا محصولات تولیدی شرکت های دانش بنیان هرمزگان را خریداری و از خدمات آنها در انجام وظایف بهره خواهد برد.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: دست اندرکاران اداره کل اوقاف هرمزگان در زمینه اختصاص فضاها و زمین های وقفی با کاربری آموزشی به پارک علم و فناوری هرمزگان قول مساعد داده اند.

وی ابراز امیدواری کرد: تعامل پارک و اوقاف هرمزگان بتواند زمینه را برای استفاده از ظرفیت طرفین فراهم آورد.

انتهای پیام /

 
 

-- 

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸:۳۸

شناسه خبر: 38891

مطالب مرتبط :
م

رییس پارک علم وفناوری هرمزگان در گفتگو با علم وفناوری هرمزگان:

مرکز رشد واحدهای فناور مواد و تجهیزات پزشکی آماده خدمات می باشد

مرکز رشد واحدهای فناور مواد و تجهیزات پزشکی بندرعباس یک مرکز رشد در شهر بندرعباس می باشد که آماده هر گونه خدمات به علاقمندان حتی در خارج از استان هم می باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب