سرپرست معاونت عمرانی استانداری هرمزگان خبرداد؛

حمایت از ایده های نو دراشتغال و کارآفرینی

مدرس افزود: زیربنای اصلی اشتغال ، سرمایه گذاری است چرا که این دوبا هم مرتبط اند و با سرمایه گذاری اشتغال زایی محقق می شود . وی ملاک اصلی درارزیابی مدیران از سوی استانداری هرمزگان را اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و گفت: تلاش می کنیم در این سال با تمرکز برحوزه تولید و اشتغال زایی که از تاکیدات رهبر معظم انقلاب و راهبرد آینده و حال کشو راست حرکت کنیم.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ رضا مدرس سرپرست معاونت عمرانی استانداری هرمزگان  صبح امروز بااشاره به جذب و حمایت از سرمایه گذاری گفت: درراستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری از ایده های جدید در بخش اشتغال و کارافرینی استقبال می کنیم و در پی ارتباط میان ایده های برتر و سرمایه گذاران با هدف ایجاد اشتغال در هرمزگان هستیم.

این مقام مسئول افزود: برای هموار ساختن بستر سرمایه گذار ی و تولید داخل و اشتغال پایدار تمامی ظرفیتها را به مدد گرفته ایم و امیدواریم بتوانیم مطابق نقشه راه توسعه استان در طول سال حرکت کنیم و به تولید واشتغال بپردازیم.
وی گفت: تجاری سازی ایده ها و تفکر خلاقانه می تواند به رشد مشاغل دراستان و کشو رکمک کند و با کمک به حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی دراستان سعی می کنیم ازایده های داخلی هم برای رشد تولید واشتغال بهره بگیریم.

مدرس افزود: زیربنای اصلی اشتغال ، سرمایه گذاری است چرا که این دوبا هم مرتبط اند و با سرمایه گذاری اشتغال زایی محقق می شود . وی ملاک اصلی  درارزیابی مدیران از سوی استانداری هرمزگان را اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و گفت: تلاش می کنیم در این سال  با تمرکز برحوزه تولید و اشتغال زایی که از تاکیدات رهبر معظم انقلاب و راهبرد آینده و حال کشو راست حرکت کنیم.

انتهای پیام /

 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰:۱۰

شناسه خبر: 39424

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب