بیانیه بسیج اساتید هرمزگان در پی زلزله استان‌های غربی کشور

ضمن عرض تسلیت به بازماندگان و دعا برای شفای عاجل مصدومین اعلام می‌دارد اعضای بسیج اساتید هرمزگان در قالب تیم های اضطراری و هماهنگ با سراسر کشور با آمادگی کامل از شب گذشته و بر اساس اعلام نیاز مسئولین و متولیان منطقه‌ای و کشوری آماده ارئه هر گونه خدمات بهداشتی درمانی به مردم عزیز کشورمان می‌باشند.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان ، دکتر احسان کامرانی رییس بسیج اساتید هرمرگان در پی همدردی با بازماندگان و مصدومان زلزله دلخراش کرمانشاه بیانیه ای صادر نمود.

متن پیام به شرح زیر است :

در پی وقوع زلزله در استان‌های غربی کشور، جان باختن و مصدم شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان موجب تأثر و تألم گردید. پس از شنیدن این خبر دردناک تیم های پزشکی و گروههای امدادی در سراسر استان هرمزگان به حالت آماده باش بوده تا درصورت نیاز به کمک رسانی بلافاصله به کرمانشاه اعزام شوند.

ضمن عرض تسلیت به بازماندگان و دعا برای شفای عاجل مصدومین اعلام می‌دارد اعضای بسیج اساتید هرمزگان در قالب تیم های اضطراری و هماهنگ  با سراسر کشور با آمادگی کامل از شب گذشته و بر اساس اعلام نیاز مسئولین و متولیان منطقه‌ای و کشوری آماده ارئه هر گونه خدمات بهداشتی درمانی به مردم عزیز کشورمان می‌باشند.

امیداست دراین راستا بتوانیم کاری انجام داده و با مصدومان حادثه همدردی نموده و اندکی از آلام شان را تسکین دهیم.

انتهای پیام /

زمان انتشار: دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲:۳۸

شناسه خبر: 39487

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب