خبرگزاری علم و فناوری

از سوی استاندار قزوین:

اعضای ستاد بزرگداشت هفته پژوهش انتصاب شدند

اعضای ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان قزوین با حکم عبدالمحمد زاهدی استاندار این استان منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان قزوین؛ اعضای ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان قزوین با حکم عبدالمحمد زاهدی استاندار این استان منصوب شدند.

منوچهر حبیبی به عنوان جانشین رئیس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان و سید ابوالحسن نائینی به عنوان دبیرکل این ستاد تعیین شدند.
ارسلان قاسمی مدانی به عنوان مسئول کمیته اجرایی و دبیرخانه، منصور خانکی، دبیر جشنواره تجلیل از پژوهشگران برگزیده، عباس آسیابانها به عنوان دبیر کمیته علمی ، یوسف گرجی به عنوان دبیر جشنواره ایده های برتر و نصرت اله علیرضایی به عنوان دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی و مرتضی موسی خانی به عنوان دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان منصوب شدند.
همچنین زاهدی استاندار قزوین در احکامی دیگر ابوالفضل یاری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان، علیرضا کشاورز قاسمی رئیس اتاق بازرگانی استان، سیاوش شمسی پور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان و حمیدرضا خانپور مدیر کل شرکت شهرک های استان را به عنوان عضو ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان منصوب کرد.
سالار قاسمی مدانی نیز به عنوان دبیر جشنواره دانش آموزی ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان منصوب شده است
لازم به ذکر است؛ ۲۵ آذر در تقویم جمهوری اسلامی به عنوان روز پژوهش نامگذاری شده است و هفته پژوهش از ۲۵ تا ۲۹ این ماه برگزار خواهد شد.

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶:۱۶

شناسه خبر: 39861

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب