صبح امروز برگزار شد

دیدار رییس سازمان بسیج علمی استان با رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود

در این دیدار که صبح امروز در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد علاوه برتبیین برنامه های اجرایی سال ۹۷ ،تفاهم نامه دوسویه ای بین دانشگاه مذکور و بسیج علمی به امضا طرفین رسید.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان سمنان در این دیدار که صبح امروز در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد علاوه برتبیین برنامه های اجرایی سال 97 ،تفاهم نامه دوسویه ای بین دانشگاه مذکور و بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان با موضوعات اهمیت کارآفرینی ،توانمند سازی مخترعین،مبتکرین و نخبگان منعقد و امضا گردید.

دکتر فاتح در این جلسه خواستار حضور بیشتر و پر رنگ تر دانشگاهیان و جامعه علمی استان در برنامه های سازمان علمی و پژوهشی گردید.

وی همچنین اظهار داشت:که دانشگاه در تمام رویدادهای اجتماعی و فرهنگی و علمی خود را مسئول و متعهد می داند به همین جهت از اعزام و انتقال 14کانکس برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه با مشارکت جمعی و حداکثری کارکنان و اعضاء هیات علمی خبرداد.

مهندس جلالی رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی استان نیز با تشریح ماموریت ها و سیاست های این سازمان افزود:تسهیل موانع پیش روی پژوهشگران و همچنین حمایت از نخبگان جزء الزامات این سازمان بوده و در این مسیر از تمام توان و ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

انتهای خبر/

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴:۵۲

شناسه خبر: 53936

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
روح الله طاهر
۰ مخالف          ۰ موافق
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲:۱۳

عالی بود

اشتراک گذاری مطالب