بازدید ریاست بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از مرکز رشد خبرگزاری علم و فناوری - بازدید ریاست بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از مرکز رشد شهید طهرانی مقدم
بازدید ریاست بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از مرکز رشد شهید طهرانی مقدم

بازدید ریاست بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از مرکز رشد شهید طهرانی مقدم

دکتر واعظی ضمن تشکر از مجموعه سازمان علمی پژوهشی و فناوری تهران بزرگ قول بررسی مشکلات گروهها و پیگیری حل برخی از این مشکلات را دادند.

به گزارش خبر گزاری علم وفناوری از تهران بزرگ ;دکتر واعظی ریاست بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از مرکز رشد شهید طهرانی مقدم بازدید داشتند.

در ابتدا برادر توکلی در رابطه با مرکز توضیحاتی ارایه نمودند.ایشان مهمترین وظیفه ای مرکز را عدم تعلیق طرح های نخبگان بدلیل کمبود امکانات دانستند.

در این بازدید گروههای مستقر در مرکز ، ضمن بیان رضایت خود از فضایی که مرکز در اختیارشان قرار داده مشکلات و موانع موجود را مطرح نموده و پیشنهاداتی نیز در این زمینه ارایه نمودند.

در انتها دکتر واعظی ضمن تشکر از مجموعه سازمان علمی پژوهشی و فناوری تهران بزرگ قول بررسی مشکلات گروهها و پیگیری حل برخی از این مشکلات را دادند.همچنین ایشان بیان داشتند در زمینه حل مشکل نیروی انسانی شرکتهای دانشی و طرح بکارگیری سربازهای تحصیل کرده برنامه هایی پیش رو دارند که ان شا الله بزودی اجرایی می گردد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱:۵۰

شناسه خبر: 61777

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب