ربات انتقال اطلاعات از تلگرام به سروش

اپلیکیشن سروش زمینه اثاث‌کشی آسان از تلگرام به این پیام‌رسان را با خلق ربات انتقال اطلاعات فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ در روزهای اخیر دستور خروج دستگاه‌های دولتی و ارگانها از پیام‌رسان تلگرام و زمزمه انسداد احتمالی این بستر ارتباطی در کشور همانند برخی کشورهای دیگر که در برابر قانون‌گریزی تلگرام دست به فیلتر آن زدند، بعضا موجب نگرانی برخی کاربران بابت از دسترس رفتن اطلاعاتشان شده است.

اگرچه نقل قول های بسیاری با محوریت تلگرام در فضای ارتباطات کشور در جریان است اما با شدت گرفتن موج احتمال فیلترینگ تلگرام، پیام‌رسان سروش راهی برای انتقال محتوای تلگرام به این پیام‌رسان بومی در نظر گرفته که با استفاده از یک ربات تلگرامی، قابل انجام است.

طبیعی است آن دسته از کاربرانی که قصد دارند به پیام‌رسان سروش مهاجرت کنند، می‌توانند با استفاده از این ربات، اطلاعاتشان را منتقل کنند.

کانال رسمی پیام رسان سروش با نزدیک به هفت میلیون دنبال‌کننده اعلام کرده است که «شما به راحتی می‌توانید با استفاده از ربات انتقال، محتواهای مهم‌ خود را از تلگرام به سروش منتقل و آرشیو کنید.»

روش استفاده از این ربات هم بسیار ساده است؛ تنها کافی است شماره خود را ثبت کنید تا یک کانال با مالکیت شما در سروش ایجاد شده و محتوای مورد نظرتان را از تلگرام به آنجا منتقل کند.

سروش اعلام کرده است «توجه داشته باشید که این بستر کاملاً امن و مورد اعتماد است؛ به هیچ‌وجه اطلاعات و محتواهای شخصی شما رؤیت نخواهد شد زیرا کانالی که در سروش برای شما ساخته می‌شود خصوصی (private) بوده و هیچکس جز خودتان اجازه ورود به آن را نخواهد داشت.»

برای انجام این کار کافی است عبارت SoroushBackupbot را در کادر جستجوی تلگرام وارد کرده و وارد ربات «پشتیبان‌گیری در سروش» شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲:۱۸

شناسه خبر: 62544

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
یاسین محمدولی
۰ مخالف          ۰ موافق
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷:۰۲

بسیار عالی ممنونیم از راه اندازی پیام رسان ملی، ما هم مانند دیگر کشور ها که به تلگرام نه گفتن و از آن خارج شدن باید از پیام رسان ملی خودمون حمایت کنیم و روی پای خودمون بایستیم وبه جهانیان ثابت کنیم ایرانی همیشه سربلند و پیروز بوده و خواهد بود

اشتراک گذاری مطالب