ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای از جزئیات ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای از جزئیات ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد. 

در این اطلاعیه آمده است:

پيرو اطلاعيه مورخ 96/12/13 بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و پذيرش در دوره‌هاي كارداني نظام جديد سال 1397 مي‌رساند كه محدوديت پذيرش منحصراً براي دانشگاه فني و حرفه‌اي در دوره‌هاي مذكور براي سال 97 لغو و همانند سنوات قبل ثبت نام و پذيرش علاوه بر دانشگاه فني و حرفه‌اي براي موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي نيز صورت خواهد پذيرفت. 

لذا با توجه به مراتب فوق ثبت‌نام و انتخاب رشته براي پذيرش در دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيردولتي و غير انتفاعي سال 1397 بصورت اينترنتي از روز يكشنبه مورخ 97/03/06 آغاز و در روز شنبه مورخ 97/03/12 پايان مي‌پذيرد. كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (كه همزمان با ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:  www.sanjesh.org قابل دسترسي مي‌باشد) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني اشاره شده مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته براي پذيرش در دوره‌هاي فوق كه پذيرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصيلي صورت خواهد پذيرفت، اقدام نمايند.

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال مي‌باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني مذكور و پرداخت مبلغ 220.000 (دويست و بيست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمايند و داوطلباني كه علاقمند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 55.000 (پنجاه و پنج هزار) ريال ديگر نيز براي دوره‌هاي مذكور، براي اعلام علاقمندي پرداخت نمايند.

ضمناً به اطلاع مي رساند با توجه به تغيير نظام آموزشي وزارت آموزش و پرورش براي تحصيلات متوسطه، نحوه پذيرش دانشجو در مقطع كارداني در سال 1398، در زمان مقرر اطلاع رساني خواهد شد. 

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷:۴۹

شناسه خبر: 62700

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
افسانه تقوا نژاد
۰ مخالف          ۰ موافق
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱:۵۹

از همکاری شما متشکرم.

اشتراک گذاری مطالب