به گزارش تلگراف:

چراغ های راهنمای هوشمند همیشه سبز می شوند

این چراغها در هنگام ترافیک بسیار مفید هستند، زیرا باعث کاهش ترمز گرفتن می شود، همچنین به کاهش میزان انتشار گازها کمک می کند. چراغ ها به رانندگان توصیه می کنند که با چه سرعتی رانندگی کنند که در چراغهای بعدی به چراغ قرمز برخورد نکنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری و به نقل از thetelegraphدر مورد چراغ های راهنمای هوشمندی که همیشه سبز می شوند چه می گویید؟ دستور غذا برای فاجعه؟ یک نظر خواننده در مورد سایت دیگر موضوعی را با یک عنوان مطرح کرد که نشان می دهد چراغ ها همیشه سبز می شوند و می گویند: "بدیهی است که چراغ ها همیشه سبز نخواهند شد. اگر در همان زمان برای هر دو جریان ترافیک سبز شود، هرج و مرج خواهد بود. "

در حقیقت، چراغ های هوشمندی در انگلستان آزمایش می شود که به موجب آن فناوری ترافیک با یک گوشی هوشمند راننده ارتباط برقرار خواهد کرد تا مطمئن شود راننده می تواند به عنوان تغییر سیگنال وارد شود. این طرح از شرکت مهندسی AECOM است. مزیت چراغ این است که می تواند توقف صبر کردن و تخلیه را رفع کند. چراغ های AECOM در حقیقت قادر به برقراری ارتباط با وسایل نقلیه بی سیم می باشند. این به آنها اجازه می دهد تا اطلاعات زمان بندی را منتقل کرده و وسایل نقلیه را تعیین کنند که حداقل توقف ها صورت بگیرد "

تلگراف گفت: با استفاده از ترافیک شروع به کار مفید است، زیرا باعث کاهش مصرف ترمز می شود، همچنین به کاهش میزان انتشار گازها کمک می کند. چراغ ها به رانندگان توصیه می کنند که با چه سرعتی رانندگی کنند که در چراغهای بعدی به چراغ قرمز برخورد نکنند.

فرانچسکو مارشال به The Telegraph گفت که این مفهوم یکی از پنج نکته کمکی در رقابت در مورد جاده ها برای اتومبیل های بدون راننده است. مسابقه توسط کمیسیون راه های ملی (NIC)، Highways England و Innovate UK برگزار     می شود. سر جان آرمیت، رئیس NIC، گفت: "ما می توانیم پیشرفت خود را در توسعه اتومبیل ها برای آینده ببینیم، با آزمایشات ماشین های بدون راننده که در سرتاسر کشور اتفاق می افتد." ما اکنون باید مطمئن شویم که تکنولوژی در جاده های ما حفظ    می شود.

مارشال گفت طرح باید با استفاده از یک مدل شبیه سازی A59 در نیویورک مورد آزمایش قرار گیرد.

هدر هاوکینز، مشاور اصلی AECOM، گفت که برای شروع مشتاق هستند ، و نیز برای بهتر درک "تاثیر بالقوه فن آوری وسایل نقلیه به زیرساخت ها در شبکه جاده های محلی در نیویورک".

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۰:۰۰

شناسه خبر: 64443

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب