آسایش خیال با سیستم تهویه مطبوع هوشمند

با رشد و توسعه سیستم های خانه های هوشمندنیاز به یک سیستم تهویه مطبوع هوشمند است که بتوان آن را از راه دور کنترل کرد و با یک کنترل از راه دور استاندارد و تایمر استاندارد نیازهای خود را در فصل تابستان رفع نمود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری و به نقل از theverge تابستان به معنای گرمای تابشی است که از آن تنها یک تسکین وجود دارد: نسیم سرد و طراوت از یک تهویه مطبوع است و من یک سیستم تهویه مطبوع هوشمند می خواهم.

بیشتر این فقط از تنبلی خالص حاصل می شود. من اعتراف می کنم که سالهاست که در مورد ارزش لامپ های هوشمند شکیبایی دارم، تا زمانی که یک مجموعه را در یک معامله خریدم و لذت بی نظیری را در خاموش کردن چراغ اتاق بدون بیرون رفتن از بستر کشف کردم . مزایای اضافه شده نیز وجود دارد مانند اینکه بتوانید چراغ را به طور خودکار بر روی یک تایمر تنظیم کنید.

و اکنون در تابستان ، من برای یک سیستم تهویه مطبوع با همین کارایی را می خواهم، با تمام ویژگی های و حالت های مختلف آن. تصور کنید قادر به تغییر از فن به طور فعال خنک کردن فقط با درخواست به جای بلند شدن یا یافتن راه دور باشید. یا اینکه بتوانید از قبل از رسیده به خانه به ایستگاه متصل شوید، تا زمانی که از طریق درب وارد می شوید، اتاق کاملا خنک شده باشد . یا اینکه بتوانید دستگاه را خاموش کنید وقتی متوجه شده اید که فراموش کرده اید که آن را خاموش کرده اید؟

در حال حاضر، چند راه برای انجام کاری مشابه این وجود دارد. یکی از شاخه های هوشمند - بعضی از آنها حتی با ترموستات ها - که با راه اندازی و خاموش کردن کل خروجی مشکل را حل می کند، اما این ویژگی های کاملی که دنبال آن هستم را ندارد. بهترین پاسخ به نظر می رسد موج جدیدی از واحد های هوشمند جدید است که از ELEXSA، HomeKit و پشتیبانی از طرف Google Assistant پشتیبانی می کند، اما پیش از این، واحد های هوشمند AC، بهترین بررسی ها را دریافت نکرده اند، به علاوه قیمت های بالایی نیز دارند.

همچنین این واقعیت وجود دارد که اکثر آنچه که من می خواهم انجام دهم چیزی است که با کنترل از راه دور استاندارد و تایمر استاندارد امکان پذیر است، و این باعث می شود که این یک ویژگی"خوب بودن" است نه نیاز واقعی. اما هنوز هم تکنولوژی ها - و به ویژه تکنولوژی خانه هوشمند - پشتیبانی می شوند تا زندگی ما را ساده تر و بهتر کند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 64454

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب