یک ماساژوریست جوان عنوان کرد

رهایی از استرس ها و فشارهای روحی با دریافت ماساژ

ماساژوریست جوان انتقال حسن خوب و نشاط به اطرافیان را از دیگر مزایای ماساژ بیان کرد و گفت: پس از دریافت ماساژ بدن از استرس ها و فشارهای مختلف از جمله فشارهای روحی که فرد با آنها مواجه بود رهایی می یابد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، تسکین دردهای نقاط مختلف بدن راه های گوناگونی دارد که یکی از بهترین راه ها ماساژ دادن یا همان ماساژ درمانی است که به گفته کارشناسان این علم می تواند سبب بهبود سریع درد در برخی از اعضای بدن انسان شود.

به منظور اطلاع بیشتر از تاثیرات ماساژ درمانی گفت و گویی با محمود کهنسال که ماساژوریست حرفه ای جوان است انجام داده ایم تا توضیحاتی را در این ارتباط بیان کند.

محمود کهنسال در همین ارتباط در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: ماساژ یک علم است علمی که برای خستگی ناپذیر شدن ابداع شد تا به بشریت آرامش را هدیه دهد.

وی رفع خستگی ناشی از کار روزانه را یکی از مهمترین فواید ماساژ برای بدن عنوان کرد و ادامه داد: همچنین ماساژ می تواند خواب راحت و آسوده را برای شخص به ارمغان بیاورد.

این ماساژوریست در ادامه انتقال حسن خوب و نشاط به اطرافیان را از دیگر مزایای ماساژ بیان کرد و گفت: پس از دریافت ماساژ بدن از استرس ها و فشارهای مختلف از جمله فشارهای روحی که فرد با آنها مواجه بود رهایی می یابد.

وی افزایش روحیه، تنفس عمیق و راحت و احساس آرامش بیشتر را از جمله دیگر فوائد ماساژ برای بدن انسان برشمرد و در همین ارتباط توضیح داد: با ماساژ دادن بدن چین و چروک افتادن پوست با تاخیر انجام می شود.

کهنسال گفت: همچنین با دریافت ماساژ علاوه بر نشاط و شادابی بدن، راندمان کار افراد دریافت کننده نیز بیشتر می شود و تنفس کردن شخص نیز راحت تر خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: کسانی که به صورت مرتب ماساژ دریافت می کنند تاثیرات مثبت زیادی در بدنشان ایجاد می شود که از جمله آن می توان به استجکام عضلات و اسکلت بدن اشاره کرد.

این ماساژوریست جوان تصریح کرد: همچنین دریافت ماساژ از بیماری هایی همچون پوکی استخوان و دیسک های مفصلی جلوگیری می کند.

وی باز شدن عروق و تخلیه غدد لنفاوی را از دیگر فوائد دریافت ماساژ اعلام کرد و یادآور شد: در صورتی که ماساژ به صورت مداوم و طولانی انجام شود می تواند از انواع سکته ها جلوگیری کند.

کهنسال یکی از بهترین نقاط بدن برای دریافت ماساژ را سر دانست و در همین ارتباط بیان کرد: ماساژ سر خیلی برای بدن مفید است و احساس خوشایندی را برای دریافت کننده به ارمغان می آورد.

این ماساژوریست جوان در پایان سخنان خود تاکید کرد: دریافت ماساژ یکی از سالم ترین روش ها برای بقای سلامتی انسان است، فرم دهی به عضلات، حذف چربی اضافی بدن و رفع ناراحتی عضلانی را می توان از تاثیرات مثبت ماساژ درمانی عنوان کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷:۵۰

شناسه خبر: 66363

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
خديجه علي بار نژاد
۰ مخالف          ۰ موافق
پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴:۴۴

بسيار عالي و مفيد بود. از اين به بعد سعي ميكنم بيشتر از ماساژ درماني استفاده كنم

اشتراک گذاری مطالب