درخشش خبرگزاری علم و فناوری گیلان در جشنواره ملی مطبوعات

نخستین جشنواره ملی مطبوعات با حضور سخنگوی دولت و جمعی از مدیران و اهالی رسانه کشور در مرکز همایش ‌های بین ‌المللی منطقه آزاد بندرانزلی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان؛ آیین اختتامیه “نخستین جشنواره ملی مطبوعات محلی، سراسری، پایگاه ‌های خبری و خبرگزاری ‌ها” به میزبانی منطقه آزاد بندرانزلی، عصر پنجشنبه ١٤ تیرماه همزمان با روز قلم در مرکز همایش ‌های بین ‌المللی این منطقه برگزار شد.

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت، حمید ضیایی‌ پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ‌ریزی رسانه‌ های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جبار کوچکی نژاد رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از سخنرانان این برنامه ملی بودند که با حضور جمعی از مدیران کل، نمایندگان مجلس، روسای دستگاه های اجرایی و اصحاب رسانه کشور برگزار شد.

در نخستین جشنواره ملی مطبوعات که در آن از مجموع ۶۳۴ اثر ارسالی، نفرات اول تا سوم در هفت بخش گزارش، سرمقاله و یادداشت، مقاله، تیتر، مصاحبه، عکس و بخش ویژه مورد تجلیل قرار گرفتند، “حمیدرضا بزرگی” از خبرگزاری علم و فناوری گیلان با گزارش “فقر تولید محتوای ملی در فضای مجازی و اتلاف وقت مخاطبان” موفق به کسب رتبه نخست در بخش گزارش شد.

گفتنی است رتبه دوم این بخش به مهدی حسین نژادی از آستارا با گزارش “پاسداری از مرزها در برف و سرما” منتشر شده در خبرگزاری مهر و رتبه سوم به مریم کشاورز مسعودیان از قزوین با گزارش “درخشش طلای سرخ در مزارع دیار مینو دری” منتشر شده در ویژه نامه استانی همشهری تعلق گرفت.

 

انتهای پیام/

 

 

زمان انتشار: جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹:۳۱

شناسه خبر: 67052

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب