رتبه دوم گروه آزمایشی علوم انسانی؛

محتوای کتابهای درسی بروز نیست/ در کلاسهای کنکور شرکت نکردم

طنین زاهدی کیا دانش آموز اصفهانی رتبه دوم گروه آزمایشی علوم انسانی را در کنکور سراسری ۹۷ کسب کرد. این دانش آموز که انتظار دستیابی به رتبه خوب را داشته در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، طنین زاهدی کیا دانش آموز اصفهانی رتبه دوم گروه آزمایشی علوم انسانی را در کنکور سراسری ۹۷ کسب کرد. 

زاهدی کیا در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری، با بیان این که انتظار دستیابی به رتبه خوب را داشته و با شنیدن این خبرهیچان زده و خوشحال شده است، تصریح کرد: از ابتدا و در تمام دوران تحصیل خوب درس خوانده است.  

وی با اشاره به این که از سال اول راهنمایی هم وارد مدرسه تیزهوشان شده و تحصیل را در این مدارس ادامه داده است، گفت: اصلا و به هیچ وجه در کلاسهای کنکور شرکت نکرده، اما کتابهای کمک درسی را استفاده کرده است.  

رتبه دوم گروه آزمایشی علوم انسانی، در ارزیابی خود از کنکور امسال، اظهار داشت: کنکور امسال نسبت به سالهای پیش یک مقدار سخت تر بود، اما به دلیل تاثیر مثبت پدر و مادر و بویژه تلاش مستمری که خودش داشته است، توانسته این رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

زاهدی کیا با اذعان این که رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی را انتخاب خواهد کرد، تاکید کرد: محتوی کتابهای درسی مخصوصا برای رشته علوم انسانی به روز نبوده،‌ و انتظار دارد مسئولین آن را به روز رسانی و از نظر سطح علمی هم ارتقا  دهند.

سازمان سنجش امروز اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال 97 را در همه گروههای آزمایشی اعلام کرد، در این میان سه رتبه برتر استان اصفهان، فروغ رنجبر رتبه اول گروه هنر، همچنین طنین زاهدی‌کیا و فرنوش فخار به ترتیب رتبه دوم و  رتبه چهارم گروه علوم انسانی را کسب کردند.

انتهای پیام /

معصومه صادقی

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۵:۰۰

شناسه خبر: 68079

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب