نخبه مازندرانی:

اجازه دیدار با استاندار را به من نمی‌دهند/سه بار درخواستم را به مدیر دیگری ارجاع دادند

نخبه مازندرانی با اعلام اینکه سه بار درخواست ملاقات عمومی با استاندار مازندران را به مدیر دیگری حواله دادند که در نهایت برای پیگیری طرح‌هایم با بروکراسی اداری مواجه شدم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، سه شنبه‌های ملاقات عمومی فرصتی است که بنا به اذعان مسؤولان استانی مردم می‌توانند بدون واسطه با مدیران  ادارت و نهادها ارتباط برقرار  کنند.

یکی از دلائلی که محمد اسلامی استاندار مازندران توانست در مدت کوتاه اطلاعات کامل و جامعی از وضعیت استان در اختیار داشته باشد، برقرار ارتباط از طریق ملاقات‌های عمومی بود که در دوران تصدی‌گری ربیع فلاح استاندار سابق تا حدودی تعطیل شده بود.

توجه به نخبگان و استفاده از ظرفیت نخبگان برای توسعه استان و اعلام حمایت محمد اسلامی از ایده‌ها و ظرفیت‌های موجود موضوعی بود که مورد استقبال بسیاری از نخبگان استانی قرار گرفته است، به جهت اظهارات اسلامی در ارتباط با استفاده از ظرفیت‌های علمی جامعه نخبگانی استان احساس می‌کنند که مدیر ارشد استانی از آنها حمایت می‌کند، اما به دلیل بی‌مهری در سطوح زیر دست استانداری تا حدودی نگاه‌ها امیدوار کننده نسبت به مدیریت ارشد استان کم رنگ می‌شود.

گفت و گو ما با حسین ابراهیم زاده که چندین اختراع داشته و حتی در برخی مجامع ملی رتبه مناسب کسب کرد نشان می‌دهد، حلقه مفقوده‌ای در استانداری مازندران وجود دارد که حتی اجازه نمی‌دهد نخبگان در روزهای ملاقات‌های عمومی دیداری کوتاه با محمد اسلامی داشته باشند.

وی با اعلام اینکه شناسایی و جذب نخبگان داری طرح‌های و ایده‌ها برتر چندان سخت نیست، افزود: مدیران بنیاد نخبگان با یک فراخوان بسیار کوچک می‌توانند از ظرفیتی فکری این مجموعه به خوبی استفاده کنند.

این نخبه مازندرانی با اعلام اینکه انتظار داریم که استاندار با نخبگان و افراد اثرگذار یک جلسه‌ای در استانداری داشته باشد، افزود: این جلسه با نخبگانی برگزار شود که در کنار فعالیت نخبگی ایده‌های کارآفرینی هم داشته باشند.

به این نخبه مازندرانی اهل بابلسر پیشنهاد دادم که چرا حضوری به ملاقات استاندار نمی‌روید در صورتی که استاندار حساسیت ویژه‌ای نسبت به برگزاری جلسه ملاقات عمومی با مردم را دارد، افزود: سه بار درخواست دیدار و گفت و گو برای ملاقات عمومی با استاندار را ثبت کردم ولی بنده را به دیگر مدیران ارجاع دادند و برای رفع کار و دغدغه‌های که داشتم مورد حمایت قرار نگرفتم.

وی با اعلام اینکه دیدار با استاندار و صحبت با مدیر ارشدی که در محافل گفته می‌شود، علاقمند به توسعه استان  با استفاده از ظرفیت نخبگانی هست، حداقل انتظار فعالان نخبه استان هست که محیا نشده است، گفت: در مجموعه زیر دست استاندار به جواب قانع کننده‌ای نرسیدم و پیگیری‌ها من مشمول زمان شده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰:۲۶

شناسه خبر: 68573

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب