جشنواره ایده های استارت آپی دانش آموزی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد

گزارش دومین روز جشنواره ایده های استارت آپی دانش آموزی

در دومین روز از جشنواره ایده های دانش آموزی سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ و مهندس حفیظی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران از دستاوردها و ایده های دانش آموزان بازدید کردند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ جشنواره ایده های استارت آپی دانش آموزی در دانشگاه علم و صنعت به مدت ۲ روز در ۱۵ و۱۶ شهریور در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

این جشنواره به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران ، سازمان بسیج دانش آموزی تهران بزرگ  و دانشگاه علم و صنعت و با حضور ۲۰۰ نفر از دانش آموزان نخبه به اجرا درآمد که در این برنامه دانش آموزان در خصوص مسائل استان های مختلف کشور به ارائه طرح و ایده می پردازند.

در دومین روز از جشنواره ایده های دانش آموزی سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ و مهندس حفیظی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران از دستاوردها و ایده های دانش آموزان بازدید کردند.

سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در بازدید از این جشنواره و ابراز خرسندی از برگزاری این برنامه از طرح های برگزیده و دانش آموزان نخبه حمایت کرد.

سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله

مهندس حفیظی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران با بازدید از بخش های مختلف جشنواره ضمن اعلام حمایت از ایده های برتر، از برگزاری این برنامه در سطح استان تهران و در راستای حل مسائل و معضلات استان با بهره گیری از ظرفیت نخبگانی و استعدادهای دانش آموزان و دانشجویان نخبه خبر داد.

هادی حفیظی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران

برترین های روز دوم جشنواره پس از بررسی و اعلام نظر داوران معرفی و در اختتامیه مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

گروه های برتر دومین  روز برگزاری جشنواره استارت آپ  دانش آموزی "ایدآموز":

 * گروه اول: ( استان اردبیل )

  1. مانی مروتی
  2. محسن بیات
  3. حسن موسوی
  4. محمد مهدی قائمی
  5. محمد حسین روحی

*گروه دوم: ( استان خراسان جنوبی )

  1. امیر محمد افشاری
  2. رضا مرحمتی
  3. ابوالفضل جلیل دوست
  4. محمد حسین جعفری
  5. سجاد سعیدیان

* گروه سوم: ( استان کهکیلویه و بویر احمد)

  1. محمد متین زارع نیا
  2. محمد صالح محمد خانی
  3. سروش فتحی
  4. علیرضا هادی زاده
  5. سید محمد میعاد موسوی

ایده های برتر:

نفر اول:  مانی مروتی  (شهر تهران)

نفر دوم:  محمد رضا یوسفی  (شهرستان قرچک)

نفرات سوم:  عرشیا قشلاقی و محمد امین ترجی  (شهر تهران)

سازه های برتر (ساخت محصول):

نفر اول: محمد مهدی قائمی (استان همدان)

نفر دوم: علیرضا هاشمی (شهرستان قرچک)

نفر سوم: عرفان پور جعفر(شهرستان قرچک)

 

 

زمان انتشار: شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸:۵۰

شناسه خبر: 68681

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب