با حضور جانشین فرمانده سپاه استان؛

جشنواره جهادگران علم و فناوری توسط بسیج علمی اصفهان برگزار شد

بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، جشنواره جهادگران علم و فناوری را با حضور سردار مجتبی فدا، جانشین فرمانده سپاه استان، برگزارکرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، جشنواره جهادگران علم و فناوری، توسط بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، و با حضور سردار مجتبی فدا، جانشین فرمانده سپاه استان، برگزار شد.

در این جشنواره خالد گمار، مسئول بسیج علمی استان، با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و تشکر از تشریف فرمایی جانشین فرمانده سپاه استان، با بیان این که این جشنواره بهانه ای است برای تجلیل از نخبگان، و همچنین فرصتی است که سیاستهای علم و فناوری که در حوزه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اعتلای کشور و با توجه به سند چشم انداز و سند بالادستی نوشته شده است ارائه شود، اظهار داشت: جمعی که در این همایش حضور دارند مسوؤلین 46 پایگاههای علمی استان، و همچنین تعدادی از مخترعین و نخبگان هستند.

در ادامه جانشین فرمانده سپاه استان، با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، پیشاپیش هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و با بیان خسته نباشید به مسوؤلین پایگاههای علمی، نخبگان و مخترعان، اظهار داشت: مسوؤلیت سنگینی گردن شماست و وظیفه خطیری دارید.

سردار فدا در ادامه طی سخنانی بر اعتماد و توجه به ظرفیت های درونی، علمی، نخبگی و جوانان کشور تاکید کرد.

در پایان این جشنواره از مسوؤلین پایگاه علمی خواهران زینب کبری (س) شاهین شهر که پایگاه برتر کشوری می باشد، و پایگاه علمی برداران صاحب الزمان (عج) شهرستان برخوار بعنوان پایگاه برتراستانی، و همچنین هشت نفر از نخبگان و مخترین با حضور جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان، تجلیل و قدردانی شد.

بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، با هدف تحقق اقتصاد دانش بنیانی یعنی فعالیت اقتصادی برمبنای دانش و فن بالا فعالیتهای عمده ای انجام می دهد، و تنها ارگانی است که بصورت بلاعوض مخترعان را تا سقف 10 میلیون تومان و اگر اعلام نیاز شود تا 20 میلیون تومان حمایت می کند. در همین حال مالکیت طرح به خود مخترع اختصاص دارد و مخترع و یا فناور می تواند محصول خود را در جای دیگر فرضا شهرک علمی و تحقیقاتی ارائه و از مزایای آن مانند وام و غیره بهره مند شود. در همین راستا این سازمان، جشنواره جهادگران علم و فناوری را هر ساله برگزاری می کند.

 

 

انتهای پیام/

معصومه صادقی

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸:۲۳

شناسه خبر: 68783

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب