سردار معروفی در جمع نخبگان علمی گلستان :

برخی ها اقتصاد مقاومتی را وارونه فهمیدند / رسالت نخبگان علمی تزریق امید به مردم است

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به نقش حساس نخبگان علمی در شرایط امروز گفت : باورمندی و تزریق امید به جامعه رسالت نخبگان است .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان گلستان ؛ سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا صبح امروز در نشست نخبگان علمی بسیج علیه جنگ اقتصادی اظهار کرد : نخبگان به عنوان یکی از گروههای مرجع به دلیل آگاهی و دانش می توانند در این مقطع نقش امیددهی و سازندگی کشور را داشته باشند .

سردار معروفی افزود :  آرایش امروز دشمن نشان می دهد که دیگر دشمن فرضی نداریم ، همه چیز در فضای واقعی و کاملا مشخص است لذا باید برآورد درستی از این وضعیت پیچیده دشمن و نیروهایش داشته باشیم .

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال تغییر محاسبات ملت ایران است و مسئولین و مردم باید مواظب باشند ، تصریح کرد : امروز دشمن درصدد است با عملیات روانی که قدرت تخریب بالا و هزینه بسیار کم را به همراه دارد محاسبات مردم را به هم بزند.

فرمانده سپاه گلستان خاطرنشان ساخت : دشمن به دنبال گرفتن قلب ایران و به دنبال خودباختگی و گرفتن باور ها ، تغییر رفتار و ذائقه مردم است در حالیکه ما بهترین مردم را داریم که توانستند در زمان غیر معصوم حکومتی را بوجود آورند که آرزوی انبیاء و امامان الهی بود .

معروفی با بیان اینکه مردم ما شایسته بهترین خدمتها و تکریمها هستند ، بیان کرد : طی سی سال گذشته هر سال مقام معظم رهبری برای تعیین رویکرد ، شعار سال تعیین می کند که دوازده سال آن شعارهایی با گرایش اقتصادی است و این نشان دهنده آن است که ایشان با رصد مسائل جامعه الویت ها را درک کردند و بر آن تاکید دارند.

وی تاکید کرد : برخی ها اقتصاد مقاومتی را وارونه فهمیدند ، قرار نیست اقتصاد مقاومتی سفرها را تنگ کند ، بلکه آمده تا سفره ها را رنگین تر کند

سردار معروفی گفت : متاسفانه شاهدیم حکم امام جامعه در حد نامگذاری شعار تقلیل می باید که باید این نگاه اصلاح شود ، امروز که حمایت از کالا ایرانی را مطرح نمودند می توانستیم  کالاهای با کیفیت در تمام زمینه داشته باشیم.

فرمانده سپاه نینوا اذعان داشت : استفاده از ظرفیتهای داخلی با ایجاد بنگاههای زود بازده و کار آفرین مشکل اقتصاد را حل می کند اما عده ای کژ اندیش از آن تعبیر کردند که رهبری می خواهند آنان را به 50سال عقب برگرداند ولی امروز  فهمیدند که اگر به این مهم عمل می کردند بسیاری از مشکلات برطرف می شد.

01 1

انتهای پیام /

زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰:۲۴

شناسه خبر: 68831

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب