بسیج دانش آموزی استان بوشهر:

برای اولین بار/کارگاه تخصصی برای دانش آموزان بوشهری برگزار می شود

مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر  درباره برگزاری کارگاه های تخصصی گفت: تقویت بنیه علمی و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان بسیجی همواره یکی از دغدغه های اصلی سازمان بسیج دانش آموزی بوده و به همین منظور کارگاه های تخصصی با نام راه روشن از اول مهرماه در سطح استان آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر: مهراب کیانی، مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار ما درباره برگزاری کارگاه های تخصصی گفت: تقویت بنیه علمی و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان بسیجی همواره یکی از دغدغه های اصلی سازمان بسیج دانش آموزی بوده و به همین منظور کارگاه های تخصصی با نام راه روشن از اول مهرماه در سطح استان آغاز شده است.

وی با برشمردن برخی از ویژگی های یک دانش آموز بسیجی افزود: یک دانش آموز بسیجی باید در زمینه علمی برای سایرین الگو باشد و امروز بسیج دانش آموزی رسالت خطیری در راستای حرکت در مسیر علم آموزی و ارتقاء سطح دانش نوجوانان و جوانان به عهده دارد.

وی تاکید کرد: باید از فرصت هایی که در مدارس وجود دارد استفاده کنیم و مدرسه سازی را مهمترین هدف خود قرار داده و در رسیدن به اهداف بلند علمی در مدارس برنامه ریزی لازم داشته باشیم.

کیانی خاطر نشان کرد: از همین رو طرحی به نام راه روشن توسط سازمان بسیج دانش آموزی با همکاری موسسه علمی آموزش و پژوهش محیا طراحی کرده است که در آن به تقویت بنیه علمی و استعداد یابی دانش آموزان بپردازد.

وی افزود: در این طرح از اساتید کشوری به منظور برگزاری کلاسهای تقویتی و آمادگی کنکور و مشاوره تحصیلی و روانشناختی بکارگرفته شده است.

وی افزود: این طرح از اول مهرماه آغاز و تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد و شامل تمام دروس نظری شده و شرکت برای عموم دانش آموزان آزاد بوده و برای بسیجیان فعال و مسجدی تخفیف 30 الی 100 درصد اختصاص داده شده و این طرح به نام شهید احمدی روشن نامگذاری شده است.

مهراب کیانی درر ادامه به حضور اساتید برتر کشوری اشاره کرد و گفت:كارگاه تخصصي زيست باحضور دكتر عسگري مولف كتاب راز زيست شناسي و كارگاه تخصصي رياضی با حضور مهندس شعبانعلي مولف كتاب جامع رياضي كنكور و مجموعه كتاب هاي پرش در روز پنجشنبه 12مهرماه برگزار شده است.

وی افزود: مكان برگزاری این کلاسها، ابتداي دواس، دبيرستان غيردولتي ايده آل بوده و علاقمندان می توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره 09033005405 در ارتباط باشند.

مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر تاکید کرد: این دوره برای اولین بار در سطح استان در حال برگزاری است و هدف اصلی ما همراهی دانش آموزان مومن مسجدی در مسیر علم بوده که با استعدادسنجی راه را برای انتخاب برتر آنها در آینده هموار کنیم.

گفتنی است: این طرح در حال حاضر مورد استقبال دانش آموزان و خانواده ها قرار گرفته است بطوریکه ما را در اجرای این طرح تا پایان سال ترغیب می کند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰:۰۰

شناسه خبر: 69227

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب