معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی سازمان بسیج علمی:

مدیران جوان وانقلابی آماده پیشبرد اهداف کشور/دولت از ظرفیت های نخبگان استفاده کند

سجاد سنگسری معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در حاشیه سمینار ارتقاء توانمندیهای حوزه توانبخشی نمایشگاه دستاوردهای حوزه دانش و پژوهش ناجا گفت: دغدغه استفاده از ظرفیت نخبگان علمی کشور در سطح مسئولان عالی دولت مناسب ارزیابی نمی شود.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ؛سجاد سنگسری معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در حاشیه سمینار ارتقاء توانمندیهای حوزه توانبخشی نمایشگاه دستاوردهای حوزه دانش و پژوهش ناجا گفت: دغدغه استفاده از ظرفیت نخبگان علمی کشور در سطح مسئولان عالی دولت مناسب ارزیابی نمی شود.

وی با اشاره به تدابیر و منویات رهبر انقلاب در حوزه نخبگان کشور افزود: امروز ایران اسلامی با سرمایه گزاری نهاد های انقلابی صدها مدیر جوان با تجربه را تربیت و در ماموریت های سخت آزموده و اینک این عزیزان آماده حرکت های جهادی و انقلابی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی هستند.

سنگسری خاطر نشان کرد: تجربه و دارا بودن به آخرین اطلاعات علم دنیا و وجود عنصر مهم  علم انگیزه و ایمان در نخبگان جوان کشور نیازمند قدرت اطمینان در واگزاری مسئولیت های مهم کشور به جوانان در جا بجایی های آینده مسئولین بازنشسته کشور خواهد بود.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی سازمان بسیج علمی همچنین اعلام آمادگی کرد در صورت نیاز دولت سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آمادگی دارد تا در مشاغل  مهم نسبت به معرفی عزیزان نخبه و انقلابی با دولت همکاری نماید.

اتمام پیام/

 

زمان انتشار: دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶:۲۳

شناسه خبر: 69249

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب