در سکوت رسانه‌ای؛

مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان اصفهان انتصاب و معارفه شد

در پی استعفای علی اکبر کمالی، امروز محمد اعتدادی با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان انتخاب شده است. محمد اعتدادی پیش از این رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بود.

  به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان؛ در پی استعفای علی اکبر کمالی، امروز محمد اعتدادی با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان انتخاب شده است. محمد اعتدادی پیش از این رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بود.

 

علیرضا نصر اصفهانی، پیش از ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، با اعلام خبر استعفای مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان پس از دو ماه کاری، افزود: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از ابتدای امسال پس از پایان فعالیت مدیر اسبق آموزش و پرورش به مدت شش ماه به صورت سرپرستی اداره شد و در حالی مدیر کل فعلی را انتخاب کردند که بعد از دو ماه فعالیت استعفا کرد.

نائب رئیس شورای شهر اصفهان با گلایه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین وزیر آموزش و پرورش برای عدم چاره اندیشی جدی در این حوزه، تصریح کرد: انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در چنبره مسایل سیاسی و گروکشی سیاسی قرار گرفته است و وزیر آموزش و پرورش خود را ملزم به راضی کردن همه نمایندگان می داند و امیدواریم هر چه زودتر در این زمینه فرد شایسته‌ای انتخاب شود.

نائب رئیس شورای شهر اصفهان با اظهار اینکه برای بار دیگر شاهد بلاتکیفی آموزش و پرورش استان هستیم، اظهار داشت: حدود ۸۳۰ هزار دانش آموز و ۶۰ هزار فرهنگی و اولیای دانش آموزان با توجه به شرایط و توانمندی های اصفهان نباید بدون وجود مدیریت واحد رها شود و امیدواریم برای این امر فردی شایسته از بین فرهنگیان استان اصفهان انتخاب شود.

علیرضا مهدی، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان، با اعلام خبر مراسم ظهر امروز برای معارفه مدیرکل جدید آموزش و‌ پرورش استان اصفهان گفته است این مراسم با حضور مجید قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور برگزار شده است.

 

هیچ یک از ما عاشق پست و مسئولیت نبودهایم

 علی اکبر کمالی مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان اصفهان، و در مراسم معارفه خود که 7 تیرماه 1397 برگزار شد با ایراد سخنانی گفت: هیچ یک از ما عاشق پست و مسئولیت نبودهایم، قصد ما کمک به آموزش و پرورش استان است، حضرت علیعاز سرزنش هیچ سرزنشکنندهای نمیهراسند و ما هم در این عرصه به کمک دوستان اسب چموش آموزش و پرورش را به سر منزل مقصود میرسانیم.

کمالی افزود: خداوند همراه انسانهای مظلوم است و خداوند بزرگ را برای این اتفاق شاکر هستم و امیدوارم ما را در این مسیر کمک کند، بسیاری در پیش روی ما سنگاندازی کردند اما بیایم در آموزش و پرورش طرحی نو بیندازیم.

وی در ادامه جایگاه مدیر کلی آموزش و پرورش استان اصفهان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: یک کفه ترازو 70 سال تجربه بود و در کفه دیگر ترازو کسی معارفه میشود که 26 سال خدمت در کارنامه خود دارد، فارغ از هرگونه گرایش سیاسی و جناحی در این عرصه تلاش میکنیم، و  میدان خدمت برای همه کسانی که به ما کمک دهند باز است.

کمالی در مراسم معارفه خود، تاکید کرد: هدف ما ارتقا تعلیم و تربیت آموزش و پرورش استان مظلوم اصفهان است، مردم ما انتظار دارند و چشم و امید به این نهاد دارند، امیدوارم بنده و همکارانم این مسئولیت بزرگ را درک کنیم و به خوبی در این عرصه قدم برداریم و در خدمت مردم باشیم.

وی پیش از انتصاب به مدیر کلی آموزش و پرورش استان اصفهان، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان  تحت فشارهای سیاسی جریانات تندرو اصلاح‌طلب از سمت خود استعفا داد

 خبرگزاری فارس نیز امروز با  انتشار خبر تغییر و معارفه مدیر کلی آموزش و پرورش استان اصفهان، با اشاره به این که مراسم بدون دعوت از اصحاب رسانه و همچون خبر انتصاب مدیرکل جدید در سکوت رسانه‌ای صورت گرفته است، می نویسد: مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، به دلیل فشارهای سیاسی جریانات تندرو اصلاح‌طلب از سمت خود استعفا داد؛ گمانه‌زنی‌ها در مورد این استعفا از شهریور ماه آغاز شده بود اما خود کمالی اول مهر ماه امسال در گفت‌وگو با فارس این موضوع را تکذیب کرده بود.

 انتهای پیام/

معصومه صادقی 

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۹:۱۳

شناسه خبر: 72787

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
علی اصغر کمالی
۰ مخالف          ۱ موافق
دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲:۳۷

برای ایشان بهتر شد,ایشان که روستا زاده و اهل دامپروری و کشاورزی بود,اسباب آسایش بیشتر فراهم شد!بنظرم حالا با خیال راحت تر به مطالعه و کشاورزی میپردازد,ضمنا ایشان حتی در مدت مدیرکلی هم در روستا زندگی میکرد.

اشتراک گذاری مطالب