دیدار استاندار ایلام با کارآفرین نمونه کشور

استاندار ایلام در دیدار با کارآفرین نمونه کشوری از آینده روشن ایلام گفت: ایلام وضعیت مطلوبی دارد و در آینده مطلوب‌تر نیز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام , قاسم سلیمانی دشتکی در دیدار با کارآفرین نمونه کشوری از آینده روشن ایلام خبر داد و اظهار کرد: آینده از آن ایلام است.

 

وی، تصریح کرد: امروز در شرایط کنونی کشور عراق بهترین کشور مصرف‌کننده برای صادرات ایران است و اینجا ایلام به‌واسطه داشتن 430 کیلومتر مرز مشترک دارای جایگاه بسیار حائز اهمیتی در مقوله اقتصاد کشور است.

 

استاندار ایلام، با اعلام این مهم که پایانه مرزی مهران یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری کشور است، اظهار داشت: از 17 میلیارد دلار صادرات کشور یک و نیم میلیارد دلار سهم پایانه مرزی مهران بوده است.

 

سلیمانی دشتکی، یادآور شد: منطقه آزاد تجاری مهران، تبدیل‌شدن مرزهای چنگوله و چیلات به بازارچه قطعاً جایگاه ایلام در اقتصاد کشور را قابل‌توجه خواهد کرد.

 

وی، با اعلام این مطلب که به‌شدت از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند، اضافه کرد: به مدیران تأکید کرده‌ایم که برای باز کردن راه سرمایه‌گذاری بروکراسی اداری را از سر راه سرمایه‌گذاران بردارند.

 

 گفتنی است که این کارآفرین نمونه کشوری که کارآفرین نمونه در حوزه آسیب‌های اجتماعی است تولیدکننده نمونه کالاهای خواب رویال استو

منبع : خبرگزاری شبستان ایلام

زمان انتشار: دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶:۲۳

شناسه خبر: 72807

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
محمد رضا صالحی
۰ مخالف          ۰ موافق
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۵:۳۶

سلام وقت بخیر و خسته نباشید. با توجه به اینکه استان ایلام دارای شرایط مناسب جهت اجرای طرح های تامین انرژی از خورشید هستش آیا امکان فراهم نمودن بسترهای زیر ساخت مورد نیاز جهت اجرای نیروگاههای بزرگ از مگاوات به بالا جهت تامین برق مورد نیاز استان ، و همچنین ایجاد اشتعال وجود دارد و سوال دوم اینکه آیا استانداری میتواند که این طرح ها را در عراق با تامین کالا و با توجه اینکه شرکت های ایرانی قادر به اجرای طرح های نیروگاه های خورشیدی هستند در عراق فراهم نماید یا خیر ؟؟ تلفن تماس 09187431466 و 09173427957 با سپاس

اشتراک گذاری مطالب