اختراعاتی شگفت انگیز از جنس ما میتوانیم؛

ساخت یخچال نگهداری خون با دمای ثابت تا ۶ ساعت بعد از قطع برق/ بلوک مقاوم در برابر زلزله به مرحله تولید انبوه رسید

جانشین سپاه کربلای مازندران از ساخت دستگاه نگهدارنده خون با دمای ثابت تا ۶ ساعت بعد از قطع برق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، توجه به مباحث علمی حمایت از نخبگان یکی از کارکردهای بسیج علمی و پژوهشی در استان مازندران است.

اقدامات و عملکرد بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران در نشست خبری جانشین فرمانده سپاه کربلا مورد توجه قرار گرفته و عملکرد این سازمان در اظهارات رضائی مطرح شده و مورد توجه رسانه‌های استان مازندران قرار گرفته است.

سازمان بسیج علمی مازندران با حمایت از 600 نخبه در سطح استان مازندران گام مناسبی برای توسعه و فعالیت علمی برداشته است.

یکی از نکات مورد توجه در خدمات بسیج علمی مازندران، شناسایی نیازها و حمایت و هدایت نبخگان در رفع نیازمندی‌های استان مازندران است.

عمده ترین طرح‌های متولیان سپاه کربلای مازندران در نشست خبری خویش در جمع خبرنگاران مازندران مطرح کردند، حمایت از 600 طرح در عرصه علمی و پژوهشی بوده است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه هدف بسیج علمی حمایت از نخبگان برای دست‌یابی به نتایج مطلوب است، افزود: طرح‌های علمی و نخبگانی که به بسیج مازندران معرفی شده است تا پنج میلیون تومان اعتبار بلاعوض دریافت کرده و برای اجرای بسیاری از طرح‌ها 15 میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت اختصاص پیدا کرده است.

جانشین سپاه کربلای مازندران خاطر نشان کرد: به جهت تلاش‌های انجام شده در حوزه علمی سازمان بسیج علمی بیش از 12 نمایشگاه در سطوح مختلف در دستور کار است.

وی با اشاره به ورود نخبگان بسیجی مازندران برای رفع نیازمندی‌های کشور، از ساخت دستگاه کرایو برقی که در اتاق عمل مورد استفاده قرار می‌گیرد خبر داد.

رضائی یادآور شد: این دستگاه مشابه داخلی نداشته و کشور برای تامین نیازمندی‌ها نسبت به واردات این دستگاه اقدام می‌کرده است.

وی از  ساخت یخچال نگهداری فرآورده‌های خونی که دمای فضا را تا 6 ساعت بعد از قطع برق ثابت نگه می‌دارد خبر داد و گفت:ساخت دستگاه حمل مین، ساخت بلوک مقاوم در برابر زلزله و ساخت سطل زباله هوشمند از اقدامات و فعالیت‌های بسیج علمی مازندران بوده است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران در پایان خاطر نشان کرد: مهمترین دغدغه بسیج علمی رفع نیازمندی‌های استان با استفاده از ظرفیت نخبگانی و هدایت طرح‌ها در راستای تسهیل در توسعه فعالیت استانی عنوان کرد.

انتهای پیام

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴:۲۸

شناسه خبر: 73100

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
جهانبخش باروجی
۰ مخالف          ۰ موافق
پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴:۵۰

اینجانب اولا به عنوان یک بسیجی ثانیاً به عنوان یک ایرانی این موفقیت را تبریک عرض می نمایم .و از شما نیز سپاسگزارم که به صورت پیامک به اینجانب اعلام می کنید . اما بدانید که خودم نیز طرح هایی پیرامون ساختمان های مقاوم و زودبازده ، و ساماندهی آب و کاهش حوادث ناشی از بحران آب و ... دارم اما متاسفانه علیرغم ارسال به مسئولین مربوطه حتی حاضر نشدند جلسه ای برگزار کنند تا حرفم را بشنوند . از رشته تحصیلی ام می پرسند . که با طرح ارتباط ندارد حتی حاضر به ادامه نیستند این یعنی شما خارج از رشته تحصیلی خود در مورد سایر موارد حق فکر کردن نداری خیلی متاسفم برای ایران و اینگونه مدیریتش . اطلاعات وشماره تماس مرا شما دارید .

اشتراک گذاری مطالب