مدیر روابط بین الملل پارک علم و فناوری فارس در تور رسانه ای حوزه علم و فناوری:

۷ میلیون دلار صادرات محصولات تولیدی در شرکت های پارک علم و فناوری فارس

عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز از افزایش ۷ برابری صادرات محصولات تولیدی در پارک علم و فناوری استان فارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ پیمان کشاورزی، مدیر روابط بین الملل پارک علم و فناوری فارس در اولین تور رسانه ای حوزه علم و فناوری استان فارس که به همت پارک علم و فناوری فارس برگزار شد، گفت: پارک علم و فناوری استان فارس در انواع کارگروه های استان فارس در استانداری، اتاق بازرگانی، دانشگاه ها و ... عضو می باشد و صاحب کرسی و نظر است.

وی ادامه داد: در دانشگاه های شیراز و صنعتی شیراز دفاتر پارک علم و فناوری استان فارس فعال هستند.

مسئول مرکز رشد نفت و گاز پارک علم و فناوری استان فارس در مورد فعالیت های پارک علم و فناوری استان فارس در حوزه روابط بین الملل عنوان کرد: پارک علم و فناوری استان فارس عضو اصلی انجمن پارک های علم و فناوری آسیایی می باشد و سه دوره پیاپی یکی از شرکت های این مجموعه برنده یکی از جوایز منتخب شده است.

 

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: پارک علم و فناوری استان فارس یک دوره در حوزه بین الملل به عنوان پارک برتر انتخاب شده است.

عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز از افزایش 7 برابری صادرات محصولات تولیدی در پارک علم و فناوری استان فارس خبر داد و بیان داشت: در سال جاری صادرات محصولات تولید شده در شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان فارس نسبت به سال گذشته با رشد 7 برابری مواجه شده است که این مبلغ در سال گذشته یک میلیون دلار و امسال 7 میلیون دلار بوده است.

وی ضمن اشاره به اینکه مبلغ 7 میلیون دلار برای 300 شرکت فعال در پارک علم و فناوری استان فارس آنچنان هم زیاد نیست، اضافه کرد: حوزه اصلی محصولات صادراتی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان فارس محصولات نانو، کشاورزی و حوزه فناوری اطلاعات بوده است.

خبرنگار: محمد صادقی

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۱:۰۱

شناسه خبر: 74440

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب