مدیرعامل بنیاد رویش مطرح کرد

حمایت از دانش آموزان بی بضاعت جهت توانمندسازی / توانمندی یک هزار دانش آموز تا ۱۴۰۶

مدیرعامل بنیاد رویش گفت: بنیاد رویش یک موسسه خیریه غیرانتفاعی و مردم نهاد بوده که در راستای حمایت معیشتی، تحصیلی دانش آموزان در بندرعباس رونمایی و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان؛ عبدالرضا نادری پور ظهر یکشنبه در مراسم رونمایی از سند استراتژیک 10ساله بنیاد رویش در هرمزگان بیان داشت: رسالت ما، حمایت از دان ش آموزان مستعد بی بضاعت استان هرمزگان و خانوادهایشان با هدف کمک به ساختن آینده‌ای با چشم انداز روشن است.

وی افزود: این بنیاد دانش آموزان را در مقطع ششم شناسایی کرده و در مقطع هفتم تحت بورسیه خود قرار داده و حمایتهای لازم جهت توانمندسازی و بالندگی آنها صورت می گیرد

مدیرعامل بنیاد رویش با اشاره به اینکه استعدادهای حرفه ای وتحصیلی این دانش آموزان شناسایی می شود، تصریح کرد: برخی از دانش آموزان استعداد ورود به دانشگاه داشته و بعضی هم استعدادهای حرفه ای دیگری داشته که می توانند در یک حرفه انسانی موفق شوند ، ما کمک به هدایت افراد در استعدادهای آنها کرده و به توانمندی آنها در جامعه کمک می کنیم.

نادری پورتاکید کرد: این بنیاد در حال حاضر 50 دانش آموز را تحت بورسیه خود داشته و در چشم انداز ده ساله و در افق 1406 به رویش 1000 نهال کمک خواهد کرد.

وی در ادامه به راههای شناسایی این دانش آموزان اشاره کرد و افزود: از طریق ثبت نام این دانش آموزان د رسایت رویش، معرفی از طریق مدیران مدارس، رابطین یا خیرین و موسسات مختلف این افراد به بنیاد رویش می پیوندند.

وی با بیان اینکه هر کسی با هر بضاعتی می تواند در این مسیر به ما کمک کند، عنوان کرد: بنیاد رویش می کوشد ضمن حفظ کرامت دانش آموزان و خانواده های آنان از طریق ایجاد انگیزه، آموزش و توانمندسازی، فرصت تحصیل را برای این دانش آموزان فراهم آورد؛ تا هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل باز نماند.

نادری پور خاطرنشان کرد: حضور موثر انسانهای نیک‏اندیش و به ره‏گیری از ابزارهای نوین مدیریتی در کنار سرمایه انسانی کارآمد، یاریگر ما در سرآمدی «بنیاد رویش» خواهد بود.

وی اظهارداشت: حمایت از دانش آموزان مستعد خانواده های بی بضاعت و توانمند سازی آنها، ارتقای فرهنگ نیکوکاری در جامعه، توسعه سیستم‏های سازمانی بنیاد به منظور ارائه خدمات با کیفیت و پایدار سازی منابع بنیاد از اهداف راه اندازی این موسسه خیریه در هرمزگان است.

نادری پور تاکید کرد: رسالت ما، حمایت از دانش آموزان مستعد بی بضاعت استان هرمزگان و خانواده ایشان با هر کیش و آیین و ملّیتی با هدف کمک به ساختن آینده‌ای با چشم انداز روشن برای ایشان است.

وی افزود: بنیاد رویش می کوشد ضمن حفظ کرامت دانش آموزان و خانواده ایشان از طریق ایجاد انگیزه، آموزش و توانمندسازی، فرصت تحصیل را برای این دانش آموزان فراهم آورد؛ تا هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات مالی ازتحصیل باز نماند.

به گفته مدیرعامل بنیاد رویش، حفظ کرامت انسانی، عدم تبعیض نژادی ومذهبی، شفافیت در فعالیت ها، نظم و انضباط کاری، پایبندی کامل به رسالت و چشم انداز بنیاد، پرهیز از فعالیت سیاسی و منفعت طلبانه و حمایت معنوی ازکلیه ذینفعان بنیاد از ارزش های بنیاد رویش خواهد بود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۰:۰۰

شناسه خبر: 74950

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب