نامه فوری بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز به شورای اسلامی شهر پیرامون مطالبات کارتن خواب ها؛

تا زمان تصمیم فوری، جلوی شورای شهر در سرما می خوابیم!

تا زمان تصمیم فوری شما در این مورد، جمعی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز روبروی ساختمان شورای شهر همانند سایر کارتن خواب ها در سرما خواهند خوابید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با توجه به وضعیت جوی و افزایش مشکلات کارتن خواب های شهر شیراز، در قالب نامه ای خواهان رسیدگی هرچه زودتر مسئولان شهری به این موضوع شدند که در ادامه شرح این نامه را می خوانید:

   بسمه تعالی
اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز با سلام و احترام                                      

همانطور که مستحضرید، یکی از مهمترین وظایف جریان دانشجویی پیگیری مسائل مربوط به کارتن خواب های سطح و حاشیه
شهر بوده و هیچ وقت از این مطالبه خود کوتاه نیامده و دلسوزانه آن را بیان میکند
طبق قانون یکی از مهمترین وظایف شورای هر شهر،بعنوان مرکز تصمیم گیری در آن شهر، بررسی و شناخت کمبودها ، نیازها و نارساییهای اجتماعی ، فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی ، اقتصادی و رفاهی حوزه انتخابیه و تهیه طرح ها و پیشنهادهای اصلاحی و راه حل های کاربردی در این زمینه ها جهت برنامه ریزی و ارائه آن به مقامات مسئول ذیربط می باشد.
اما امسال در شرایطی وارد فصل سرد زمستان شده ایم که نه تنها مشکلات گذشته رفع نشده است بلکه به تعداد کارتن خواب ها نیز افزوده شده، میانگین دمای شهر نیز از سال گذشته پایین تر و میزان بارش به نسبت سال گذشته نیز بیشتر شده است.این خود میتواند تهدیدی جدی برای کارتن خواب های شیراز باشد.
هر چند ظرفیت محدود گرمخانه های شیراز اندکی افزایش داشته اما این افزایش کم نه دردی از کارتن خواب ها را دوا میکند نه موجب رضایت مردم میشود.
با تمام این اوصاف متاسفانه، امسال نیز همانند سالهای گذشته شاهد عزمی جدی از سوی مسئولان شهری در جهت سازماندهی این افراد نیستیم.
از شورای اسلامی شهر شیراز، مطابق وظایف قانونی آن، انتظار میرود سریعا تصمیمی جدی برای کارتن خوابهای شیراز اتخاذ و شرایط اجرایی شدن آن را مهیا کند.
گفتنی است تا زمان تصمیم فوری شما در این مورد، جمعی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز روبروی ساختمان شورای شهر همانند سایر کارتن خواب ها در سرما خواهند خوابید.
امید به آن است هر چه سریعتر موجبات آسایش حداقلی کارتن خواب ها فراهم گردد چرا که کارتن خواب ها هم انسانند.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز

 
 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸:۵۲

شناسه خبر: 75123

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب